Instalatéři nonstop pomohou při havárii

Za havárii jsou považovány nečekané poruchy nejrůznějšího rozsahu, ale i k plíživým problémům v podobě menšího množství unikající vody či plynu nebo k netěsnícím ventilům je potřeba okamžitě po zjištění volat odborníky. Odborníci, například instalatéři nonstop, nás mohou informovat o prasklém potrubí či špatně zaizolovaných úsecích, které mohou způsobit problém v období třeskutých mrazů.

Instalatéři nonstop pohotovost

Instalatéři nonstop pohotovost

Instalatéři nonstop si poradí s potrubím i s topením a kanalizací

Pokud dojde k havárii vodovodních rozvodů, může dojít k velkým škodám, už v době než zjistíme, že k poruše došlo. Okamžitě bychom měli vypnout na HUV přívod vody. Následně okamžitě zavolejte pracovníky poruchové služby. Instalatéři nonstop provozují poruchovou službu i o víkendech a svátcích.

Instalatéři nonstop Praha a okolí

Poté, co havárii ohlásíte, dorazí na místo pracovníci, kteří zjistí rozsah škod a především příčinu vzniku havárie, případně zastaví přívod vody. Poté provedou akutní opravy, na základě rozsahu poškození se naplánují další kroky.

Instalatéři nonstop

Poruchovou službu je potřeba volat vždy, když zjistíte, že voda prosakuje ze zdi nemovitosti, pokud dojde k ucpání kanalizace, apod. Pokud zaváháte, může dojít také k ekologické havárii, kdy unikne špinavá voda či splašky, apod. Instalatéři nonstop vám pomohou také s prevencí, kdy zkontrolují stoupačky, potrubí, pomohou vyčistit ucpané odpady, sifony, pomocí kamery provedou kontrolu kanalizace, apod.

Na čištění používají vysokotlaké čističe, které recyklují odsátou vodu, rovněž vám poradí, jak v případě ucpání odtoku apod. Jednat. Pro domácí čištění lze používat mechanické pružiny, ale i nejrůznější chemické čističe, také stačí jedlá soda nebo sůl, které zamícháte do vroucí vody a nalijete do ucpaného odpadu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Zář 26 2016. Soubor Zprávy. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

2 komentáře od “Instalatéři nonstop pomohou při havárii”

  1. […] jako první pomoc chemický roztok nebo pružina, je na potřeba povolat pro čištění odpadů a kanalizace pohotovost. Odborníci se postarají o vše […]

  2. […] vyměnit zastaralé rozvody vody, které jsou velmi poruchové a mohou způsobit rozsáhlé škody. Instalatéři Praha připraví pro vás potřebný projekt, zpracují cenovou nabídku. Nejčastěji se používá […]

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media