Jak hledám práci

Konečně mám školu hotovou, byl to sice občas boj, ale nakonec jsem vše zdárně dodělal. Stejně mě ale určitá nervozita úplně neopustila. Pořád totiž ještě hledám práci. Ukázalo se, že moje představy o tom, že mě po škole každá firma uvítá hned s otevřenou náručí, byly liché. Realita je nakonec úplně jinde. Nezbylo tedy, než zamířit na úřad práce. Tam mi ochotně pomohli s veškerým papírováním a díky tomu nemusím platit povinné zdravotní pojištění.

 Hledám práci

Hledám práci

Žirafa.cz pomůže

Ale co dál? Nemůžu vše nechat pouze na úřadu práce, je potřeba také aktivně hledat sám. Díky kamarádce jsem dostal kontakt na personální agenturu Žirafa.cz, která klientům dokáže zprostředkovat práci. O personálních agenturách koluje spousta negativních historek a tak mě nakonec příjemně překvapilo, že u Žirafy.cz je to úplně jinak. Pokud hledám práci, jsou pro ně mé požadavky a přání stejně důležité jako požadavky případných zaměstnavatelů. Nic tak nebrání v tom, hledat práci třeba podle kritéria – příjemný šéf. Hledání bylo nakonec docela rychlé a tak jsem naskočil s chutí do rozjetého vlaku jménem „pracovní kariéra“.

Dobře zpracovaný životopis je základ

Ano, pokud hledám práci, měla by to být první věc, kterou udělám a na které si nechám opravdu záležet. Životopisy se archivují v rozsáhlých databázích a s jeho pomocí pak zkušený personalista snadno najde vhodného uchazeče o zaměstnání, nebo naopak vhodné zaměstnání pro uchazeče. Žirafa.cz spravuje síť 17 poboček po celé republice, s týmem personalistů s bohatými zkušenostmi, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Základem je korektní jednání, žádné složitosti a žádné kličky. S Žirafou.cz tak přesně víte na čem jste. Až se vás příště známý na ulici zeptá, co zrovna děláte, už nebudete muset odpovídat „hledám práci“. Zkuste štěstí s Žirafou.cz.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Čvn 1 2016. Soubor Business, Služby. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media