Moderní nápojové automaty

Nápojové automaty

Káva je nápojem, bez kterého se neobejdeme. Dodává nám nejen energii, ale představte si její skvělou chuť a vůni,  a okamžitě zatoužíte po šálku této lahůdky.

Velmi oblíbené jsou nápojové automaty na kávu, které umožní vybrat si z mnoha druhů kávy a kávových nápojů. Firmy je umisťují všude, kde musí klienti čekat, ale i tam, kde chtějí dopřát kávu zaměstnancům. Setkáte se s nimi v čekárnách, ve veřejných budovách, na poštách, nádražích, apod. Nápojové automaty dodává také společnost Nápojová ambulance. Díky široké nabídce automatů, kávovarů kapslí, náplní i čajů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

nápojové automaty

Nápojové automaty na veřejných místech i pracovištích

Nápojové automaty nám umožní připravit si úplně jinou kávu, než když vezmeme konvici horké vody a zalijeme si doma instantní kávu. Nestíháte si dát kávu ráno před cestou do práce? Nápojové automaty vám umí ušetřit čas i starosti. Díky široké nabídce nápojů, ale i možností si můžete nechat připravit kávu třeba do vlastních šálků. Nemusíte tak obchodním partnerům nabízet kávu v kelímku.

Nápojové automaty se hodí tam, kde není možné mít kuchyňku pro přípravu kávy. Mnoho zaměstnavatelů přistupuje k tomuto kroku a pořizují nápojové automaty jak s kávou, tak s minerálkami či jinými nápoji. Nejjednodušší cestou je jejich pronájem. Díky pronájmu je o tyto automaty pravidelně pečováno pracovníky firmy Nápojová ambulance, která automaty pronajímá.

Nápojové automaty a jejich široká nabídka

Dalším plusem, které nápojové automaty mají, je jejich levný provoz. Jsou mnohem úspornější, než pravidelné vaření kávy doma, zejména pokud jde o vícečlennou rodinu. Nápojové automaty obsahují velmi kvalitní kávu, nemusíte se obávat používat je i při poradách a obchodních jednáních. Vždy dodáte plnohodnotnou kávu, laté, presso nebo směs kávy a čokolády. Pořízení nápojového automatu je velkou výhodou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

e-Žena.cz

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Říj 25 2016. Soubor Business. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

2 komentáře od “Moderní nápojové automaty”

  1. […] Kávu do kanceláří můžete vyřešit také automaty na kávu, které jsou velmi moderní a umožní vybrat si z celé řady nápojů. Nemusíte zůstat jen u klasického turka, ale dopřát si například horkou čokoládu, krémové kapučíno nebo jiné oblíbené nápoje. […]

  2. […] Automaty na kávu se řídí cenou za šálek, nároky na hygienu a náročností obsluhy. Máte-li konkrétní představu o přístroji, můžete si jej zakoupit spolu s dalším příslušenstvím jako jsou kávové kapsle. Součástí ceny porce kávy je nejen samotná kvalitní káva, ale také cukr a mléko, kelímek. Důležité je automaty na kávu pečlivě a pravidelně umývat. […]

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media