Oprava poškozeného alu disku nezrujnuje váš rozpočet

Pokud se vám nebo vaší paní podařilo poškodit při parkování povrch disku o obrubník, je to to nejmenší poškození se kterým se specializované firmy na opravy alu disků setkávají. Mnohdy se jim pod ruce dostávají i disky ze speciálních slitin určené pro závodní vozy. Jak takový disk vypadá pro karambolu ve vysoké rychlosti, to si jistě dokážete představit. Není však třeba věšet hlavu, specialisté si poradí opravdu téměř se vším.

Znalosti a zkušenosti jsou základem

Specialistou na opravy alu disků může být opravdu pouze firma, která má know-how a dlouholeté zkušenosti. Nezalekne se pak ani náročnějších oprav, má k dispozici potřebné strojové vybavení, zkušené techniky a přístup k potřebným materiálům. Vše je většinou soustředěno na jednom místě, takže práce je rychlá a firma dokáže zaručit a kontrolovat dokonalé provedení opravy.

Za vším hledej moderní technologie

Rovnání disků probíhá na moderních číslicově řízených strojích, které zaručují přesné a dokonalé výsledky opravy. Disk se do přístroje upne a je následně kolem osy vytažen do dokonale kruhového tvaru. Při opravě disku touto metodou nedochází k estetickému poškození.

Pokud je disk poškozený vážnějším způsobem, většinou se na něm objeví praskliny nebo místa, která není možné jednoduše vyrovnat na rovnacím stroji. Pak nezbývá než postižená míst vybrousit, případně vyříznout, a navařit nový kus materiálu. Jen tak je možné zaručit dokonalou pevnost opraveného alu disku. Po vyvaření a zabroušení už zbývá pouze opravené místo přelakovat nebo vyleštit a sjednotit tak celý povrch aby byl i po estetické stránce dokonalý.

Pneuservis Icarauto specialista na alu disky

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Dub 10 2016. Soubor Auto Moto, pro Muže. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media