Seberte odvahu a dopřejte si let balonem

Odvážit se k letu balonem může být pro někoho svízelné, ale určitě pak dáte zapravdu, že to stálo za to. Odhodlejte se a nebudete litovat, spíš budete přemýšlet, proč jste neletěli už někdy dříve. Nebo takový zážitek klidně někomu věnujte jako dárek. Možnost prohlédnout si naši krásnou přírodu z ptačí perspektivy je jedinečná. Let balonem se dá naplánovat celoročně, létá se totiž i v chladnějších měsících roku, záleží na povětrnostních podmínkách.

Jak let balonem zařídit

Nevíte, jak celou akci zařídit? Stačí si na stránkách ebalon.cz prohlédnout nabídku, koupit letenku a domluvit si termín. Letět se dá prakticky kdykoliv, limitující je jen počasí. Letenka platí jeden rok, a pokud byste chtěli ušetřit, dívejte se na akční letenky nebo na ceny ranních letů, které bývají nejlevnější. Málokoho napadne, že by mohl letět balonem hned po probuzení, přitom jde o výjimečný zážitek a právě ráno bývají nejlepší podmínky.

Průběh balonového letu

Pokud chcete svůj život obohatit něčím výjimečným a nemáte zrovna nepřekonatelné závratě, seberte odvahu. Půjde o okamžiky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Myslete na to, že balonové létání patří k velmi bezpečným záležitostem, uvolněte se a vychutnejte si výhled z výšky, Nejprve vstoupáte do cca 800 metrů, a když se tímto pohledem trochu pokocháte, klesnete o něco níže, abyste krajinu viděli více zblízka a mohli si prohlédnout třeba hrady, zámek nebo město.

Po přistání přípitek

Před přistáním poletíte tak nízko, že se téměř budete moct dotknout korun stromů. Jakmile už budete bezpečně na zemi, čeká vás přípitek, vyhodnocení letu a obdržíte dárkový certifikát. Během letu se budete moct občerstvit a nechat se vyfotografovat. Vy sami si také můžete zvěčnit svět z výšky, což jde daleko lépe, než třeba v letadle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Srp 15 2016. Soubor Cestování. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media