Úřad práce i personální agentura vám pomohou najít práci

Úřad práce není jedinou institucí, která vám bude nápomocná při hledání zaměstnání. Inovativní, mladá a svěží personální agentura Žirafa.cz působí nově na českém trhu s pracovními příležitostmi a brigádami. Rozhodně zde není pouze pro absolventy či mladé lidi, pomáhá všem, kteří opravdu touží najít nové zaměstnání.

Úřad práce

Jste nezaměstnaní? Využijte všechny možnosti, nejen úřad práce

Pokud nemáte práci, využijte všechny dostupné prostředky k jejímu získání. Mezi ně patří nejen úřad práce, ale i inzerce, rozhození sítí mezi známými a spolupráce s personální agenturou. Můžete vzít iniciativu do svých rukou a aktivně oslovit firmy ve svém okolí a rozesílat životopisy. Je možné, že se vám dříve nebo později nějaká firma ozve a nabídne vám práci.

Služby personální agentury Žirafa.cz pro uchazeče o zaměstnání zdarma

Úřad práce pomáhá nezaměstnaným najít uplatnění na trhu práce, ale také vydává povolení k provozování personálních agentur. Mezi ně patří i Žirafa.cz. Její služby jsou pro zájemce o zaměstnání či brigádu zdarma. Ze zákona je totiž zakázáno žádat finanční odměnu za zprostředkování zaměstnání nebo ji vybrat ve formě srážky ze mzdy. Potěší vás přehlednost webové prezentace i moderní přístup. Určitě stojí za to její služby alespoň vyzkoušet ze zvědavosti.

Jaká je činnost personální agentury

Agentury práce patří mezi komerční instituce. Jejich činnost spočívá ve výběru vhodných uchazečů o zaměstnání pro zaměstnavatele, kteří o jejich služby požádají. Pro mnoho firem je jednodušší zadat vyhledávání nových zaměstnanců personální agentuře, než se tímto krokem zabývat sami. Agentura pak inzeruje na svých stránkách a rovněž aktivně oslovuje zaregistrované uchazeče o zaměstnání podle vybraných kritérií.

Pokud jste se octli bez zaměstnání, nespoléhejte pouze na úřad práce, ale aktivně hledejte na vlastní pěst nebo využijte služeb personální agentury. Čím více možností využijete, tím dříve se vysněné práce dočkáte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Led 9 2017. Soubor Zprávy. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

2 komentáře od “Úřad práce i personální agentura vám pomohou najít práci”

  1. […] nejefektivněji práci, která mě bude bavit a zároveň naplňovat? Zkusím tedy popsat, jak si hledám práci přímo já. Doufám, že by to mohlo pomoci i dalším absolventům, kteří se ocitnou […]

  2. […] Personální agentura vám pomůže vyhledat vhodné zaměstnání, i zde je vhodné zaslat životopis a motivační dopis, který budoucí zaměstnavatele zaujme a vy budete o krok blíže vysněné práci. […]

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media