Urban Developers and Investors: Společnost a její aktuální projekty

Společnost Urban Developers and Investors se zabývá výstavbou nemovitostí a její historie sahá až do roku 1992. V prvních letech svého působení se firma zaměřovala především na výstavbu bytových domů, postupem času však rozšířila své portfolio také o komerční objekty – administrativní a obchodní budovy. I přes to, že společnost své aktivity směřuje v posledních letech zejména do Prahy a blízkého okolí, její stavby najdeme takřka po celé republice, na Slovensku a dokonce i v Bulharsku. Společnost UDI pro své stavby vybírá nejen místa s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, ale i v blízkosti přírody. Jejím hlavním cílem je především vysoká kvalita odvedených prací.

V současné době pracuje společnost UDI na několika projektech, které nabídnou jak atraktivní byty, tak i komerční prostory a chytře řešená parkovací místa. Jedná se o  projekty ve výstavbě polyfunkční dům Triangl ve Stodůlkách a komplex U Starého mlýna v Uhříněvsi. Generálním dodavatelem projektů je SYNER, s. r. o., tradiční stavební firma, která na českém poli působí již 25 let. Dále je to projekt výstavby nových bytů U vody v Holešovicích. Autorem těchto tří projektů je Ing. arch. Martin Hlaváček ze společnosti Ateliér Hlaváček & Partners.

Polyfunkční dům Triangl

Stavba domu Triangl začala v únoru 2016, nachází se v pražských Stodůlkách, na křižovatce ulic Jeremiášova a Holýšovská. Jak už název trochu napovídá, bude se moci pyšnit nevšedním trojúhelníkovým půdorysem. Nabídne 10 nadzemních podlaží s byty i komerčními prostory –v přízemí se s velkou pravděpodobností objeví showroom. Dům nabídne byty s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, většina z nich bude mít balkón či terasu.

Jako ostatní stavby společnosti UDI se i Triangl bude moci pochlubit špičkovou dopravní dostupností – bude stát kousek od stanic metra Luka a Stodůlky, pro řidiče to nebude daleko k Rozvadovské spojce. V okolí je nespočet nákupních center. Nechybí tu ani dostatek základních i středních škol. Za přírodou místní také nikam jezdit nemusí – poblíž je totiž Centrální park a Prokopské údolí.

Trianl

U Starého mlýna, Uhříněves

Dalším projektem UDI je přeměna bývalého areálu U Starého mlýna v pražské Uhříněvsi. Přestavbou vznikne nový komplex s celkem 117 bytovými jednotkami, které nabídnou standardní i mezonetové byty s balkonem, terasou či předzahrádkou, s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Podzemní patro domu bude využito pro 115 parkovacích míst a skladovací prostory.

Zajímavostí tohoto projektu je především fakt, že v rámci stavby dojde k propojení Náměstí Bratří Jandusů s ulicí U Starého mlýna. To je pro budoucí obyvatele komplexu velkým přínosem, na náměstí je například autobusová zastávka s pravidelným spojem k metru Hostivař (trasa A). Uhříněves navíc přiléhá k přírodnímu parku Botič-Milíčov, místo je tedy vhodné zvláště pro všechny ty, kteří chtějí žít v takřka vesnickém klidu a zároveň si vychutnávat pohodlnou a rychlou dopravu do centra města.

U Starého mlýna

U Vody, Holešovice

V druhém pololetí roku 2017 začne výstavba bytového domu v Praze 7 – Holešovicích, jen kousek od řeky Vltavy. Dům bude vystavěn mezi třemi ulicemi – U Vody, Varhulíkova, Jankovcova a nabídne 160 bytů, včetně mezonetů. Dům svým obyvatelům poskytne výbornou dopravní dostupnost, v jeho blízkosti jsou zastávky autobusů a stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C). Lokalita nabídne spoustu výhod, které si lidé bydlící v centru mohou přát. Krom dopravního spojení je to třeba blízkost parku Stromovka, zoologické zahrady, galerie DOX či holešovického výstaviště.

U Vody

 

 

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
Napsal on Kvě 18 2016. Soubor Bydlení, Tiskové zprávy. Můžeš sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžeš zanechat komentář na tento příspěvek

Můžete zanechat komentář

Foto galerie

120x600 ad code [Inner pages]
Přihlásit se | Designed by Press Media info@press-media.cz Press Media