1. díl – jak ušetřit při nákupech?

1. díl – jak ušetřit při nákupech?

Počítáte každou korunu? Nechcete platit obchodníkům plné ceny za služby či zboží? Pomůžeme vám ušetřit při nákupech.

Zaměřili na nákupy formou slevových kupónů a také prostřednictvím slevových serverů.V tomto díle si napíšeme bližší informace o slevových kupónech, jak fungují, pro koho jsou vhodné, na jakých službách a jakém zboží můžete ušetřit. V dalším díle si sdělíme bližší informace o slevových serverech. V obou případech se dá hezky ušetřit, ale každá služba je vhodná pro jiné účely.

Slevové servery se zaměřují na různé zboží a služby, ale ne vždy chcete zrovna nabízený kousek oblečení či službu. Nebo se vám nehodí období, kdy musíte slevu využít. Pokud si tedy chcete sami vybrat co potřebujete, mohou být pro vás správnou volbou slevové kupóny.

Tyto kupóny se nevztahují jen na určitý kousek oblečení, zboží nebo určitou službu. Vztahují se nejčastěji na celý sortiment. Navíc jsou zde časté akce i na jiný sortiment zboží, než na klasických slevových serverech, například sleva Kasa – nabídka mobilů, tabletů, velkých spotřebičů (lednice, mrazáky atd.), malých spotřebičů (vysavače, fény, žehličky, kávovary). Dále se často nabízí i zboží pro domácí mazlíčky, slevy na potraviny a mnoho dalších zajímavých slev.

Nejčastější typy poskytovaných slev formou slevových kupónů:

  • doprava zdarma (při nákupu v e-shopech)
  • 2+1 zdarma
  • dárek k nákupu zdarma
  • sleva 5 -70% na nákup (často se výše slevy odvíjí od výše nákupu)

 

Hodnotili jsme slevové kupóny Megakupóny.cz a podívali jsme se na nabídky slevových kupónů na Sleváče.cz (nyní nabízí velice zajímavé Tchibo.cz slevy).
Na webu Megakupóny.cz se nám líbí přehlednost a množství poskytovaných slev.
Už na vstupní stránce je rozcestník, kde si vyberete o jaký druh zboží máte zájem. Když si vyberete druh zboží (oblečení, služby, cestování…), tak po jeho rozkliknutí se vám zobrazí různé společnosti z vybraného oboru, které nabízí slevy a akce na své zboží. Sami si zvolíte vybranou společnost a po rozkliknutí se vám zobrazí veškeré nabídky dané společnosti.

Teď už si stačí jen vybrat zvolenou slevu a ZDARMA kupón použít.

 

Kam dál?

2. díl – jak ušetřit při nakupování

Press Expres na Facebooku

0 Responses to "1. díl – jak ušetřit při nákupech?"

  1. Pingback: 2. díl - jak ušetřit na nákupech? | AktualityCZ

You must be logged in to post a comment Login