Home Bydlení 2 unikáty pražského bydlení – kompaktní domy a přestavba areálu čokoládovny

2 unikáty pražského bydlení – kompaktní domy a přestavba areálu čokoládovny

by redakce

Třeba i o 10 000 osob se každoročně zvýší počet obyvatel hlavního města. Všichni hledají nové bydlení, nejvíce jim jdou vstříc developerské společnosti skrze nové projekty. Jenže lidé jsou stále náročnější. Běžné byty na periferii i v centru se prodávají těžko. Noví Pražané touží po originalitě a luxusu za dostupnou cenu v prestižní lokalitě. 2 soudobé projekty to splňují dokonale. Mají totiž zcela odlišný koncept. Zaujmou i vás?

Přestavbou vznikly cenově dostupné luxusní byty

Praha mění svou tvář i díky přestavbě dávno opuštěných míst. Velkou pozornost na sebe strhl projekt Tandem Modřany v Praze 4. Vznikl totiž přestavbou chátrajícího areálu staré čokoládovny. Místo dostalo úplně nový vzhled. Postaveny byly 2 bytové domy, které nabízí

nové byty v Praze pro rodiny, páry i singles. Stojí v prostředí, které je obklopeno zelení, nabízí plno možností pro sportovní aktivity, plnou občanskou vybavenost a současně nabízí rychlé spojení s centrem města. Celkem je k dispozici 76 nových bytů s moderně řešenými dispozicemi. Každý má vlastní balkónek, sklepní kóji a parkovací stání.

  Proč modrou barvou oživit interiér?

Kompaktní domy s byty v blízkosti vody

Sen o bydlení v moderním duchu, v klidu přírody a současně ve spojení s centrem města nabízí i projekt BelariePark II, jehož stavba započne v letošním roce, stavět se bude v ulici Vorařská na Praze 12. Patří mezi nejsledovanější developerské projekty Praha hlavně z toho důvodu, že zde vyrostou nové kompaktní domy. Od klasických se liší tím, že mají chodbu se schodištěm uvnitř, takže vzniká více místa pro byty. Navíc se bude stavět s ohledem na minimální energetickou spotřebu. Nové bydlení vznikne v malebném údolí v blízkosti řeky.

Oba projekty realizuje developerská společnost Sekyra Group, a.s. Více se o nich dozvíte na www.sekyragroup.cz, ke každému projektu je zde k prohlédnutí i fotogalerie.

Co udělat nejdříve?

Než začnete nové bydlení řešit, musíte mít jasno ve financích. Zjistěte si, kolik peněz vám banka půjčí. Pokud si budete hypotéku zařizovat sami, přečtěte si ještě tento článek. Nabízí cenné rady od odborníka, jak vyřízení hypotečního úvěru zvládnout rychle a výhodně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu  

You may also like

Leave a Comment