Akční letenky za neskutečné slevy

Akční letenky za neskutečné slevy

Rádi nakupujete ve slevách? Pokud ano, je dobré vědět, že na slevy dnes můžete narazit v podstatě kdekoliv. Pokud budeme konkrétní, může to být i oblast dopravy. Primárně potom té letecké, která je dnes považována za tu, která je:

  • Bezpečná
  • Rychlá
  • Pohodlná

Pokud rádi cestujete a právě letadlo je pro vás volbou číslo jedna, podívejte se společně s námi na to, jak takovou akční letenku konkrétně najít.

Akční letenky

Porovnejte si letecké společnosti

První možnost, která se nabízí, je jistě porovnání leteckých společností. Jak na to? Jednoduše si vyberete let, který chcete absolvovat. Pomocí vyhledávače zadáte místo odletu i příletu, stejně jako přibližný termín kdy chcete odlétat, nebo kdy se chcete také vracet. Následně už můžete vidět možné letecké společnosti a jejich levné letenky. Jejich ceny se v rámci stejné destinace a podobného termínu mohou lišit i o několik tisíc korun. Připomínat samozřejmě nemusíme to, že byste měli zvolit tu cenu, která je pro vás přijatelná. Obvykle je to ta cena, která je na trhu tou nejnižší.

Využívejte nízkonákladových společností

I ty jsou možností, jak cestovat levně. V porovnání s klasickými aerolinkami jsou levnější až o několik desítek procent. Pouze je třeba oželit to, že na palubě nemusíte dostat najíst nebo napít. V případě krátkých letů to ale není absolutně žádným problémem. Naopak musíme dodat, že řada z nich vychází svým klientům vstříc a dovolují větší zavazadla, stejně jako navyšují jejich počty.

Kromě toho, že máte možnost koupit letenky, které jsou oproti běžným aerolinkám levné, nezapomínejte na často zvýhodňované destinace. Třeba letenky do Londýna jsou obvykle spojeny s řadou nízkonákladových společností, což ve výsledku znamená, že jejich ceny se mohou pohybovat okolo jednoho tisíce korun. Mluvíme přirozeně o letu, který je zpáteční.

Využívejte slev. Vyplatí se to

Na co také nesmíme zapomínat, to jsou různé akční slevy, se kterými letecké společnosti v průběhu celého roku přicházejí. Mohou tak zvýhodnit konkrétní termín, stejně jako několik konkrétních destinací. Pořídit si dané akční letenky je snadné. Obvykle k tomu není třeba udělat nic jiného, než si je v daném termínu rezervovat. To lze dnes zvládnout online, z pohodlí domova. Stejně tak je i zaplatíte, nehledě na možnost provést online odbavení. I to se promítá na celkové ceně, jelikož následně si pouze vytisknete svou letenku, se kterou už můžete jít na ručené místo, odkud směřujete ke konkrétní bráně, prostřednictvím které se dostanete právě k samotnému letadlu.

Posledním tipem na slevu je samozřejmě volba správného letiště. Ne vždy to musí být jenom Brno nebo Praha, jelikož jsou i letecké společnosti, které za skvělé ceny létají z Ostravy či Pardubic. A právě menší letiště mohou být s výraznou slevou přímo spojena.

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login