Home Bydlení Atypické matrace pro postel jakýchkoliv rozměrů

Atypické matrace pro postel jakýchkoliv rozměrů

by Press Media

Máte doma starší postel, na kterou se vám nedaří sehnat vhodnou matraci? I když postel nemá přesnou šířku 160 či 180 cm, nemusí vám to způsobit velký problém. Dnes se běžně prodávají atypické matrace, které se na míru upraví dle vašich specifických požadavků. Kvůli výrobě na zakázku ale u takové matrace musíte dávat o to větší důraz na přesné změření postele.

Jak na výběr atypické matrace

Když doma zjistíte, že se vám nehodí nebo nelíbí zakoupená matrace, snadno ji vrátíte zpět nebo vyměníte za jinou. Pokud ale narazíte na problém u atypické matrace, tak výměna často není možná (jestliže samozřejmě nejde o reklamaci). Důležité je proto postel pečlivě přeměřit – ideálně v několika místech, protože obzvlášť starší postel už nemusí být dokonale rovná.

Internetový obchod matrace-webstr.cz nabízí mnoho typů kvalitních matrací. Zakoupíte zde matrace ve standardních i v atypických rozměrech, které přesně splní vaše požadavky. Čeká na vás nabídka několika modelů, které vám zde jsou schopni dle vašich přání upravit.

Takto na míru se zhotovují především pěnové matrace o různé tvrdosti, které jsou rozdělené na několik zóny. Jejich zóny vám pak přispívají ke klidnému spánku a zlepšují regeneraci organismu. Tvrdost je nejdůležitějším parametrem při koupi matrace. Roli by měl hrát i materiál. Ten musí být kvalitní, aby matrace dlouho vydržela jako nová.

Zvolte si přesný rozměr

Nabízené matrace jsou zde samozřejmě k dostání i ve standardních rozměrech. Když chcete rozměr jakkoliv upravit, doporučujeme přímo kontaktovat prodejce. Nabízejí zde flexibilní dodací lhůty a vaše matrace tak může být vyrobena a odeslána již během 10 nebo 14 dnů. Ačkoliv si matraci osobně nevyzkoušíte, tak si můžete vybrat dobře. U každého produktu jsou uvedeny přesné informace a svůj výběr také můžete konzultovat s personálem obchodu.

  Obrazy dodávají interiéru šmrnc

You may also like

Leave a Comment