Home Business Aukce obrazů jako rozumná investice

Aukce obrazů jako rozumná investice

by redakce

Umění nestárne. Je to taková „zlatá mantra“ a pravdivé konstatování zároveň. A v dnešní době na to přichází stále více lidí. Do čeho rozumně investovat peníze? V jaké oblasti se mi zhodnotí a přitom nemusí jít o miliónové položky? Bankovní trhy jsou nepřehledné, nemovitosti nákladné. Aukce obrazů tak může být přesně tím pravým.

Aukce obrazů

Období růstu

Nadpis poukazuje na dvě věci. Jednak na to, že trh s uměním nejen u nás, ale i celosvětově, nezadržitelně roste. Ale také na to, že umění dokáže svou hodnotu v běhu času značně navýšit. Umělecká díla která zakoupíte, třeba právě na aukci obrazů, jsou skvělou příležitostí k dlouhodobé investici. Historie potvrdila, že propady cen v umění nehrozí a pokud si umělec jednou získá jméno, jeho díla už jen získávají na ceně.  

Trocha napětí neuškodí – aukce obrazů

Prověření malíři zvučných jmen jsou skvělou volbou, ale aukce obrazů nabízejí samozřejmě i jména méně známá či umělce začínající. Máte v umění přehled? Nebo cit pro krásno? Obojí se rozhodně hodí a s trochou štěstí tak může člověk zakoupit nejen obraz, který se bude majestátně vyjímat v pracovně a bude radost se na něj dívat, ale také zároveň obraz jehož autor prorazí v budoucnu, stane se známějším a obraz tak rázem získá na ceně.

Různé tváře světa

V aukci obrazů najdete díla rozmanitých stylů a tak vás jistě některé dražené dílo dostatečně zaujme. Můžete si tak pracovnu ozdobit nádhernou krajinkou hýřící teplými barvami nebo na druhé straně zase moderní studií geometrických obrazců. Fantazii se, stejně jako v samotném umění, meze nekladou. Vyzkoušejte aukci obrazů a probuďte v sobě uměleckého ducha. I díla českých autorů získávají  na celosvětovém věhlasu. Byla by škoda nebýt „u toho“.

  Co je outsourcing, kde se vzal a proč se nejen pro vedení účetnictví vyplatí?

You may also like

Leave a Comment