Autobusová doprava – komfortní jízda do ciziny i po tuzemsku

Plánujete školní zájezd, firemní teambuilding, pobyt v zahraničí anebo v tuzemsku a hledáte spolehlivého dopravce? Přemýšleli jste nad leteckou dopravou, ale je pro vás příliš drahá a cesta vlakem pro větší skupiny osob nepřipadá v úvahu? Rozhodněte se pro autobusovou dopravu a vyřešíte vše nejlevněji, nejrychleji a v komfortním měřítku. Pronájem autobusů je trend, který zařídíte raz, dva, tři.

Autobusová doprava
Autobusová doprava

Výhody cesty autobusem

Prázdniny jsou v plném proudu a lidé plánují dovolené v tuzemsku i v cizině, ale příjemná rekreace není jen výsadou letních měsíců. Člověk je tvor zvídavý a rád poznává Českou republiku i zahraniční státy celoročně. Když už seženeme levný pobyt pro početnější skupinu osob, lámeme si hlavu nad tím, jak se tam co nejrychleji dostat. Jistě nechcete cestovat dlouho vlakem, který je v zahraničí pro mnohé cenově nedostupný a zdaleka ne tak pohodlný jako přeprava autobusem.

Přeprava na firemní akce za super ceny

Také firmy využívají cenově dostupných rekreačních pobytů v zahraničí a zaměřují se na pronájem autobusů. Stejnou otázku si pokládají majitelé sportovních klubů anebo učitelé pořádající školní výlet. Mezinárodní autobusová doprava od AM Gnol se postará o vše potřebné. Autobusy řídí zkušení řidiči, které na cestě nic nepřekvapí. K dispozici jsou tři autobusy s kapacitou 59 míst a jeden s 49 sedadly. Tyto dopravní prostředky jsou symbolem komfortu a bezpečnosti. V zimě je připravena bedna na lyže popřípadě přívěs, v létě je možné připojit vlek na kola.

Cestujte jako v bavlnce

Už nemarněte čas tím, kde najít cenově přívětivou a profesionální autobusovou dopravu. Společnost AM Gnol se pohybuje v tomto oboru již od roku 2003, a proto moc dobře ví, co klient potřebuje. Vlastní vozový park, vybavení autoservisu, pneuservisu a další nezbytná zařízení. Nenechte nic náhodě a cestujte na svou dovolenou jako celebrity.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login