Autodoprava Praha Autodoprava Kučera

Autodoprava Praha

Stěhujeme těžká břemena, přepravujeme nábytek a výpočetní techniku. Denně přestěhujeme až několik bytů a kanceláří. Pokud vás ruka osudu poslala na naše stránky, potom věřte, že jste na správném místě. Naše služby v autodopravě poskytujeme 24 hodin denně po Praze a celé ČR. V oblasti vnitrostátní silniční autodopravy se cítíme, jako ryba ve vodě. Naše dlouholeté zkušenosti nám pomáhají pronikat hlouběji a rozšiřujeme si tím obzory. Díky tomu jsme schopni svým klientům nabídnout to nejlepší, co dokážeme. Netvrdíme, že jsme nejlepší na trhu, ale tvrdíme, že vydáváme ze sebe maximum. Naše práce je naše poslání, a protože nás baví, není pro nás těžké přizpůsobit se i individuálním podmínkám a hledat všemožná řešení. Mezi naše priority patří podniknout maximální úsilí pro naprostou spokojenost zákazníka.

Autodoprava praha kontakt autodoprava Kučera

Autodoprava Praha obr.1

Autodoprava Praha – Vozový park a skladovací prostory

Disponujeme vlastním vozovým parkem, skladovacími prostory, profesionálně školenými řidiči a pracovníky. Mimo jiné nabízíme širokou řadu doplňujících služeb autodopravy. Stěhování a přeprava zboží s námi je bezproblémová, rychlá a efektivní. Veškerý náklad je pojištěn. Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni vám pomoci s manipulací předmětů, vyklízením prostor a s balením. Návštěva našeho technika je zdarma a ten vám pomůže zjistit, kolik obalového materiálu bude potřeba. Ten v případě zájmu dopraví rovnou k vám. Pokud budete mít zájem, zajistíme pomoc s balením. Demontáž a následná montáž, odvezení použitého obalového materiálu a spoustu dalších ucelených služeb. Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat. Mile rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

autodoprava praha autodoprava kučera

Autodoprava Praha obr.2

Autodoprava Praha – Máte své lidi? Ale nemáte auto?

Pokud máte možnost přestěhovat byt, firmu či kancelář se svými lidmi nebo rodinou, pouze vám chybí auto a zkušený řidič – objednejte si zapůjčení auta s řidičem. Podle vašich požadavků domluvíme přistavení vozu a zkušeného řidiče. Jak bylo výše uvedeno, snažíme se vyjít klientům maximálně vstříc a mnohdy řešíme i atypické požadavky. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

Press Expres na Facebooku

0 Responses to "Autodoprava Praha Autodoprava Kučera"

  1. Pingback: Autodoprava Praha Levné stěhování | AktualityCZ

  2. Pingback: Autodoprava Praha Autodoprava Kučera | PR web

You must be logged in to post a comment Login