BOZP jako předmět všeho podnikání? Jde to!

BOZP jako předmět všeho podnikání? Jde to!

V dnešní době se dá podnikat skutečně ve všem. Chce to jenom mít odhodlání a trpělivost, protože žádná velká společnost nevykvetla během jednoho jediného dne nebo týdne. Pokud se rozhodnete podnikat, nemusíte si zakládat novou značku a živnost, stačí si jenom vybrat společnost, s níž chcete spolupracovat, podepsat licenční smlouvu a následně si otevřít pobočku již notoricky známé značky, která má své postavení na trhu a která má svou stálou klientelu. Oborů, v nichž je podnikat pomocí franchisingu, je hned několik. Najdete firmy nejen v gastronomii nebo ve finančním poradenství, ale taky v oblasti BOZP a PO. V těchto oborech samozřejmě nemusíte jenom podnikat, ale mohou vám nabídnout i zajímavou pracovní příležitost.

Pokud vám není bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární ochrana ukradená, pokud o této zákonné povinnosti něco víte, měli byste pomoct těm, kteří o tomto nemají ani zdání. Jsou to hlavně podnikatelé, kteří o této povinnosti nemají „ani páru“. Konkrétně se jedná až o 40% podnikatelů, kterým za nevědomost hrozí pokuta ve výši i několik set tisíc korun, pokud by k nim přišla neohlášená kontrola z řad státních institucí.

Buďte tedy pro ně hrdiny, kteří je před možnou vysokou sankcí ochrání.

Podnikejte/pracujte s Extérií

Dneska se samozřejmě na BOZP a PO specializuje nejedna společnost. Ovšem jedničkou nejen na českém, ale taky na slovenském trhu je společnost Extéria, která nabízí svým možným budoucím partnerům stabilní podnikání. Svým zaměstnancům nabízí stálou pracovní pozici, která rozhodně není stereotypní.

Tato společnost se zaměřuje na BOZP a požární ochranu v oblastech: soukromé firmy, dále také zdravotnictví, školství, státní správa a také samotní OSVČ (tedy osoba samostatně výdělečně činná).

Extéria vás zastoupí při neohlášených kontrolách

Extéria se nejen stará o bezpečnost a ochranu zdraví při práci a o požární ochranu podnikatelů, ale taky je samozřejmě zastupuje tehdy, kdyby přece jenom někdo podal podnět na kontrolu a kontrola neohlášeně přišla.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login