Home pro Muže Brýle pro virtuální realitu

Brýle pro virtuální realitu

by redakce

Virtuální realita je dostupná všem, na trhu najdeme celou řadu brýlí, se kterými se můžete do virtuálního světa  podívat. Je potřeba si ujasnit, jakou částku chceme investovat. Existuje celá řada levných i dražších zařízení. Virtuální brýle vám poslouží ke sledování videí, fotek, street view, hraní her. Snadno uvidíte virtuální prostory, skutečné scény nebo rozšířené prostory.

Brýle


Podle čeho vybírat brýle pro virtuální realitu

Virtuální brýle levně zakoupíte u celé řady prodejců. Ty nejlevnější jsou vyrobeny z lepenky, do které jsou zabudovány čočky a prostor pro vložení smartphone. Tyto brýle nebudou příliš pohodlné a většinou je již za pár minut sundáte. Volně stažitelné aplikace pro smartphone umožní sledování dokonolého prostorového 3D efektu.

Ve střední kategorii jsou virtuální brýle lépe vybavené, s hezkým designem. Ve výbavě naleznete zabudované senzory, vestavěné ovládací prvky nebo vlastní obrazovku.

Nakupujete-li nejlevnější variantu, pak zvažte, zda máte dostatečně výkonný telefon. Pokud máte starý telefon několik let, nemusí vám všechny aplikace fungovat. Rovněž je důležitý údaj rozlišení displeje. U nejdražší virtuální reality záleží na výkonu počítače. Jsou zde velké hardwarové nároky.

Cenově dostupné brýle jsou velmi skladné, můžete si je vzít s sebou kamkoliv a  podle potřeby vytáhnout a zase uklidit. Nejdražší brýle na virtuální realitu jsou zase maximálně pohodlné, mají pěkný design a jsou snadné na obsluhu. Některé typy virtuálních brýlí jsou jak na sledování, tak je díky ovládacímu tlačítku můžete použít na hry. Na hry jsou pak zaměřeny především ty nejdražší typy virtuálních brýlí.

 

  Na vážná seznámení s rozumem

You may also like

Leave a Comment