Home Bydlení Bydlet na Žižkově je splněným snem jedné generace

Bydlet na Žižkově je splněným snem jedné generace

by Press Media

Zajímavé místo pro život, ze kterého bude dostupné centrum metropole, ale také procházka v rozkvetlém parku. Přesně tak by se dala označit lokalita, jako je právě ta Na Vackově, nacházející se uprostřed pražského Žižkova.

Tato čtvrť prochází řadou velkých proměn, a kromě administrativních center zde vyrostou i nové byty. A proč by nemohl být jeden z nich váš? Stačí si jen pečlivě promyslet své požadavky a pak dát průchod fantazii. Pokud chcete bezpodmínečně předzahrádku nebo lodžii, ty jsou samozřejmě také k mání!

K mání je až pětipokojový moderní byt

Sto lidí znamená sto chutí, ale tomu je prodej bytů Praha 3 rozhodně přizpůsoben. Chtěli byste raději malou garsonku nebo spíše byt, kde bude žít početnější rodina – a pět pokojů je proto veskrze ideální varianta? Nebo raději zlatou střední cestu? Balkon nebo lodžii, kde si vychutnáte svou každodenní odpolední kávu? Možností je mnoho a byt lze přizpůsobit přesně na míru požadavkům a přáním.

V okolí je výborná občanská vybavenost

Restaurace, markety, kavárny i lékárny, stejně jako školy od mateřské po vysokou. Ve zkratce občanská vybavenost, bez které si neumíme představit život – a za kterou nechceme nikam daleko dojíždět. Rezidence Byty u parku však nabídne mnohé a šetřit se nebude ani s městskou zelení. Vždyť jen krátká procházka by vás mohla dělit od parku Židovské pece nebo dalších ploch, kde je čerstvý vzduch, klid a pohoda.

  Užijte si spojení s přírodou v minimalistickém bydlení

Pestrá nabídka možností, jak trávit čas

Když se řekne Žižkov, mnoha lidem se vybaví historie spojená s touto pražskou čtvrtí. A právě proto jsou zdejší procházky tak magické, doslova naplněné zajímavostmi, na které se zde narazíte snad na každém kroku. Dávná historie se ale mísí s novým světem, brzy zde vyroste nová infrastruktura a nabídne i řadu pracovních příležitostí. Přidáte se také?

You may also like

Leave a Comment