Home Business Český CRM systém světové úrovně

Český CRM systém světové úrovně

by Press Media

CRM (Customer relationship management) je strategie, která může výrazně zjednodušit a zefektivnit vztahy se zákazníky. Vychází z předpokladu, že dlouhodobá spolupráce se stálými klienty je pro firmu mnohem přínosnější než akvizice nových klientů a jednorázové zakázky. Zákaznicky orientovaný management však nelze dost dobře realizovat bez vhodně zvoleného CRM systému. Ale který je ten správný? V případě ryze českého softwaru eWay-CRM určitě nešlápnete vedle.

Pokud používáte stále poměrně rozšířený e-mailový klient Microsoft Outlook a neradi byste se učili pracovat v jiném prostředí, oceníte eWay-CRM o to víc. Jedná se o CRM systém postavený právě na MS Outlook. Přechod poznáte „pouze“ tak, že v důvěrně známém rozhraní přibydou další funkce. Těch je samozřejmě velmi mnoho – česká aplikace je plnohodnotné řešení a nikoliv „nouzovka“, jak je tomu v některých jiných případech. Nabízí vše, co budete při řízení vztahů se zákazníky potřebovat.

Množství důležitých modulů

Kdy vám eWay-CRM přijde vhod? Moduly zasahují do mnoha oblastí managementu. CRM jich obsahuje celou řadu. Konkrétně jde o společnosti (nechybí integrace s ARESem a evropským rejstříkem plátců DPH), kontakty (vzájemně kompatibilní s Outlookem), projekty, příležitosti, dokumenty, marketing (zahrnuje hromadný e-mailing), deník, docházka, e-maily, úkoly, kalendář či reporty.

  Hľadáte finančného poradcu alebo finančného agenta?

Kdo je typickým uživatelem CRM?

CRM systém je vhodný především pro obchodníky, kteří se zákazníky spolupracují formou opakované dodávky služeb či zboží a projektově orientované firmy. Software dokáže řídícím pracovníkům ušetřit spoustu času a zjednodušit rutinní procesy. Pokud vám stále není jasné, jak systém funguje, přečtěte si, co je CRM systém.

K mání i v mobilní verzi

Spokojíte-li se základní desktopovou verzí, můžete mít CRM zdarma. V placené variantě dostanete k dispozici také mobilní aplikaci pro Android či iOS. Kromě toho i více diskového prostoru a možnost komunikace se zákaznickou podporou po telefonu.

You may also like

Leave a Comment