Český CRM systém světové úrovně

Český CRM systém světové úrovně

CRM (Customer relationship management) je strategie, která může výrazně zjednodušit a zefektivnit vztahy se zákazníky. Vychází z předpokladu, že dlouhodobá spolupráce se stálými klienty je pro firmu mnohem přínosnější než akvizice nových klientů a jednorázové zakázky. Zákaznicky orientovaný management však nelze dost dobře realizovat bez vhodně zvoleného CRM systému. Ale který je ten správný? V případě ryze českého softwaru eWay-CRM určitě nešlápnete vedle.

Pokud používáte stále poměrně rozšířený e-mailový klient Microsoft Outlook a neradi byste se učili pracovat v jiném prostředí, oceníte eWay-CRM o to víc. Jedná se o CRM systém postavený právě na MS Outlook. Přechod poznáte „pouze“ tak, že v důvěrně známém rozhraní přibydou další funkce. Těch je samozřejmě velmi mnoho – česká aplikace je plnohodnotné řešení a nikoliv „nouzovka“, jak je tomu v některých jiných případech. Nabízí vše, co budete při řízení vztahů se zákazníky potřebovat.

Množství důležitých modulů

Kdy vám eWay-CRM přijde vhod? Moduly zasahují do mnoha oblastí managementu. CRM jich obsahuje celou řadu. Konkrétně jde o společnosti (nechybí integrace s ARESem a evropským rejstříkem plátců DPH), kontakty (vzájemně kompatibilní s Outlookem), projekty, příležitosti, dokumenty, marketing (zahrnuje hromadný e-mailing), deník, docházka, e-maily, úkoly, kalendář či reporty.

Kdo je typickým uživatelem CRM?

CRM systém je vhodný především pro obchodníky, kteří se zákazníky spolupracují formou opakované dodávky služeb či zboží a projektově orientované firmy. Software dokáže řídícím pracovníkům ušetřit spoustu času a zjednodušit rutinní procesy. Pokud vám stále není jasné, jak systém funguje, přečtěte si, co je CRM systém.

K mání i v mobilní verzi

Spokojíte-li se základní desktopovou verzí, můžete mít CRM zdarma. V placené variantě dostanete k dispozici také mobilní aplikaci pro Android či iOS. Kromě toho i více diskového prostoru a možnost komunikace se zákaznickou podporou po telefonu.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login