Home Cestování Cestování rychle a bez únavy

Cestování rychle a bez únavy

by Press Media

Je pro vás náročné strávit několik hodin za volantem při plném soustředění? Samozřejmě, že ano. Dlouhé pracovní cesty vyčerpávají, a navíc se jedná o ztrátový čas, který nepřináší žádný zisk. Jen je nutné jej obětovat, abyste se dostavili na obchodní jednání. Opravdu to nejde jinak? Ale ano, jde. Můžete využít služeb pronájmu vrtulníku.

Na obchodním jednání vždy včas

Také se vaše služební cesty nesou v duchu nervozity, protože si nejste jistí, zda budete všude včas? Na sedadle řidiče strávíte obrovský počet hodin a je to několikanásobně více než čas, který věnujete obchodní schůzce. Pak je snadné si rozdělit vaši pracovní dobu interval, který je efektivní a přináší vám užitek a zisk a na ztrátový čas. Ztrátový čas věnujete na nejrůznější přesuny a dopravu po určitých městech v republice.

Máme pro vás výtečnou zprávu. Dopravit se můžete i jinak. A to bez stresu, nervozity, spěchání a únavy. Vždy budete včas tam, kde potřebujete a rozhodně to neznamená, že byste museli vstávat se svítáním. Do určených měst vás dopraví aerotaxi, vrtulník.

Pronájem vrtulníku je nejrychlejší způsob, jak se na místo dostat bez únavy a bez rizika dopravních komplikací. Díky tomu, že je naše země opravdu malinká, dokáže vás vrtulník dopravit za pár desítek minut mezi jednotlivými městy na různých koncích země. Bez ztrátových časů budou vaše obchody mnohem příjemnější.

  Na dovolenou autobusem! Jaké výhody nabízí?

Kolik stojí soukromý let vrtulníkem

Cena soukromého letu vrtulníkem se počítá podle času, který strávíte v kabině vrtulníku. Jedna minuta vychází na 150 korun a kabina pojme až 3 cestující. Dvě stě kilometrů cesty by pak při plném obsazení stálo jednoho cestujícího asi 3 000 korun. K ceně přepravy se ještě přičítají poplatky za přistání. Ty není třeba hradit, pokud se přistává se souhlasem vlastníka na soukromém pozemku, máte pak k službám nejlevnější aerotaxi.

Vrtulník je na přistávací plochu málo náročný a je možné se dohodnout dokonce tak, že vás vyzvedne přímo v blízkosti vašeho domu.

You may also like

Leave a Comment