Chcete se perfektně relaxovat i v zimě? Využijte služeb www.aquamarinespa.cz a pořiďte si vířivku!

Máte rádi relaxaci, při kterém dojde k uvolnění nejen mysli, ale také svalů celého těla? Pokud jste jednoznačně řekli ANO, tak je tento článek právě pro vás. Vířivka je ideální k prohřátí celého těla a tím dochází k jeho uvolnění. Zdali nemáte čas docházet využívat tuto službu, bude ideální pořídit si vířivku přímo domů. Společnost www.aquamarinespa.cz vám nabídne prvotřídní kvalitu značek Sundance spas a Klafs, které působí na trhu již řadu let.

319811_446315188714405_1654625821_n

Co je společnost www.aquamarinespa.cz?

Společnost byla založena v roce 1997 a specializuje se na prodej luxusních vířivek, saun a bazénů nejvyšší kvality. Za období našeho působení na českém a slovenském trhu jsme se stali největším dovozcem v oboru wellness se zárukami komplexního servisu a službami, díky kterým pro Vás bude i plánování a realizace relaxací.

01

Jaké služby Aquamarine Spa poskytuje?

Společnost nabízí konzultace zdarma. Zkušení odborníci vám rádi poradí, jaký model vířivé vany pro vás bude nejvhodnějším řešením. Je důležité, aby typ vířivé vany splňoval podmínky pro prostorové možnosti vašeho domu, či bytu, ale také vyhovoval vašemu životnímu stylu a v neposlední řadě zdravotním potřebám.

Zdali nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si rovnou vířivku vyzkoušet v showroomu společnosti www.aquamarinespa.cz. Jediné co pro to musíte udělat, je dohodnout si termín a vzít si sebou plavky.

02

Pokud si s instalací vířivky nevíte rady, společnost za vás ráda toto břemeno převezme. Nabízí totiž službu instalace na klíč, která vám ušetří spoustu času a sil.

Zprovozněním vaší vířivky ovšem zodpovědnost společnosti nekončí. Přestože jsou vířivé vany takřka bezporuchové a bezúdržbové, občas je zapotřebí vyměnit vodu. O vše potřebné se za vás společnost postará, vy si můžete jen v klidu užívat značnou dávku relaxace.

.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login