Chystáte se na výběr pánské košile?

Chystáte se na výběr pánské košile?

Pánské košile jsou pro některé muže denním oblečením, a tak mají u nich v šatníku velké zastoupení. Pro jiné muže je to oblečení, které berou na sebe spíše výjimečně, a to hlavně při různých oficiálních příležitostech. Do které skupiny patříte vy? A dokáže vybrat model, který vám bude skutečně pohodlný a bude splňovat i vaše další požadavky?

Pánské košile s krátkým rukávem

Výběr pánské košile se zdá být hračkou, přesto mnozí muži, kteří nejsou zvyklí košile kupovat, dělají chyby, kvůli kterým se jim pak toto oblečení těžce nosí a stává se jejich neoblíbeným. Zbytečně. Dobře vybraná košile vám báječně padne a vy se v ní budete cítit dobře. Aby tomu skutečně tak bylo, je důležité vybrat správnou velikost, ale i střih. Střihy máme tři – rovný, slim a ultra slim. Zeštíhlené střihy jsou vhodné pro štíhlé muže. Nepodceňujte ani materiál košile. Přírodní materiál bude prodyšný a nebude vám na těle vadit. Košile by vás neměla ani škrtit u krku a límec by neměl být umělý a lepený.

Zvolte pánské košile s dlouhým rukávem

 

Dále si také rozmyslete, zda potřebujete pánské košile s dlouhým rukávem či pánské košile s krátkým rukávem. Někdy na výběr příliš nemáte. To v případě, že košili sháníte pod sako. Pokud tomu tak je, musíte mít košili s dlouhým rukávem bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Samozřejmě na volně časové aktivy si můžete vybírat z široké nabídky košil s krátkým rukávem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login