Home Auto Moto Co o vás vypovídá barva vašeho vozu

Co o vás vypovídá barva vašeho vozu

by Press Media

Při koupi nového automobilu je kromě značky auta a jeho technického stavu pro mnohé důležitá také barva. Barva vašeho automobilu o vás vypovídá víc, než si myslíte. Váš automobil totiž podtrhne dominantní stránky vaší osobnosti. Víte, jaké stránky to jsou?

Bílá

Lidé, kteří si vyberou bílou barvu svého automobilu, milují čistotu. Ve velkém množství případů vyžadují perfektní a přesnou organizaci všeho, co dělají. Potřebují řád, funkční a praktické auto, minimalismus a také očekávají vysoké nasazení od ostatních.

Černá

Černé vozidlo může značit milovníka tajemství nebo také sebevědomého jedince, který neumí prohrávat. Ti, kteří si vyberou černé auto, jsou dominantní ve vztahové i pracovní sféře, potrpí si na luxus a jejich auto má vždy nejnovější typ autoalarmu i moderní výbavu.

Zlatá

I když se zlatá barva může zdát synonymem luxusu a bohatství, tak jsou tito lidé spíše citliví, umí pochopit druhé a jsou ctižádostiví. Nikdy však nejdou přes mrtvoly a dokážou slevit ze svých požadavků a přistoupit na kompromis. Mnohdy se jedná o upravené a na první pohled velmi sebevědomé lidi, kteří však ukrývají dobré srdce.

Stříbrná

  Kentoya stále vyvíjí a představuje nové modely skútrů!

Stříbrná barva značí eleganci, styl a zárovně určitou klidnost, jistotu a stabilitu. Osoby, které řadí tuto barvu mezi své oblíbené, mívají spoustu přání a ideálů, ale často mají problém s jejich realizací.

Náš tip: Ve stříbrné barvě se vyrábí i velké množství doplňků, které můžete se svým stříbrným automobilem vkusně sladit, např. autoklíč s imobilizérem, který slouží pro větší bezpečnost.

Červená

V minulosti byla velmi oblíbenou barvou auta červená, v současné době již není tak častá. Ti, kteří mají rádi červená auta milují dobrodružství, zábavu a také adrenalin. Jedná se o energické a upřímné lidi, kteří mají vlastní názor a dokážou jej prodat.

Žlutá

Žlutá auta jsou doménou optimistických majitelů. Skrývají v sobě velké množství kreativity, oplývají fantazií, a pokud potřebují například opravit řídící jednotku, dokážou najít řešení nejrychlejší a nejefektivnější v jakékoliv situaci. Žádný problém pro tyto osoby není překážkou, ale výzvou.   

Zelená

Majitelé zelených aut jsou často vnímáni jako rebelové a chtějí se odlišit od společnosti. V mnohých případech se jedná současně o ekologicky smýšlející lidi, kteří nelpí na majetku. Jsou také klidní, umí zvolnit a mohou naučit relaxovat a vypnout i osoby ze svého okolí.

Modrá

  Kuriózní pravidla silničního provozu

Ti, kteří dají přednost modrému vozidlu jsou v životě velmi spolehliví a zodpovědní. Majitel modrého auta se často necítí dobře ve společnosti, má rád pohodu a svůj klid, je velmi organizovaný a pozorný. Bývá výborným kamarádem i partnerem.

Jakou barvu má vaše auto? Jste i vy charakteristickou osobou vyznávající danou barvu?

You may also like

Leave a Comment