Home Business Corporate identity pomůže vaší firmě být lépe a více na očích

Corporate identity pomůže vaší firmě být lépe a více na očích

by Press Media

Dobře viditelná a zapamatovatelná firma, společnost nebo odchod – to je snem každého majitele či provozovatele. Hotelové služby, restaurace, prodejny, administrativní služby, zdravotnické i právní obory si zaslouží svou vlastní corporate identity. Jednotná myšlenka, která přesahuje z marketingu do propagace, zahrnuje komplexní balíček, do jakého se vejdou navštívenky, hlavičkové papíry, polepy výloh i firemních vozů.

I maličkosti jsou základem úspěšné a déletrvající propagace

Nápadité logo střízlivých nebo pestrých barev je základem pro viditelnou propagaci dané firmy. Logo zdobí navštívenky, hlavičkové papíry i elektronickou poštu. Logo firmy se s úspěchem umísťuje na reklamní předměty, dárky pro stálé zákazníky i věrné partnery. Pracovní oděvy pro zaměstnance zhotovené z kvalitních textilií, opatřené značkou společnosti nebo vtipným mottem jsou dalším z nástrojů, jak zvýšit počet klientů, případně dalších zaměstnanců.  

Návrhy pro vytvoření nové corporate identity i pro změnu stávající firemní tváře pro vás můžou vymyslet zkušení odborníci z oboru grafiky, propagace a polygrafické výroby. Na vás je pouze doladění detailů a finální schválení. Tuto studio pro vás vše potřebné vyrobí a průběžně vás bude v budoucnu zásobovat chybějícími vizitkami, tiskovinami nebo firemními katalogy. Výroční dárky, vánoční balíčky, kalendáře, děkovné dopisy i blahopřání pro zaměstnance lze s úspěchem zařadit do corporate identity. Rovněž i reklamní předměty jako textilie, papírenské zboží, sportovní vybavení patří k významným propagačním nástrojům ke zviditelnění a zapamatování si dané firmy. Nezapomínejte na webové stránky a vizuály v jednotném duchu, jako máte tiskoviny. Shodná linka pomůže vaší firmu lépe odlišit od jiných.   

  BOZP jako předmět všeho podnikání? Jde to!

You may also like

Leave a Comment