Dia strava je řešení nadváhy

Většině lidem se zdá téma hubnutí otřepané. Přesto dnes a denně svádí boj s nadbytečnými kilogramy mnoho z nás. Zabývat se tím jak je možné, že jeden může konzumovat vše a nepřibírá, zatímco další přibírá snad i ze vzduchu by nemělo význam.

Každý má zcela odlišný metabolismus i životní styl. Dnešním tématem budou možnosti, které se vztahují na snahu jednak zhubnout, ale také si ideální váhu udržet. Což patří k těm méně lehčím úkolům. Důvodem, proč někteří mlsají a nepřibírají, jsou nízkokalorické dezerty. Proto lze spatřit jedince, kteří nešidí v žádném případě své chuťové pohárky a přesto „nekynou“.

Dia strava je řešení

Jak se zdá, běžně známé diety příliš nefungují. Alespoň z dlouhodobého hlediska. Přesvědčit vás mohou lidé, kteří již několik diet drželi. Návrat k normální stravě způsobí JOJO efekt. Diety typu proteinová, sacharidová, mléčná, melounová a další, jsou určeny k redukci pár kilogramů. Není možné přežívat po zbytek života na ovoci, jogurtech nebo vyřadit sacharidy úplně ze svého jídelníčku. Zařadíme dia stravu.  Dia dorty můžete bez výčitek mlsat, i když budete hubnout.

Různé diety mohou být bezesporu účinné a mít přínos pro lidské zdraví. Drží-li se jen pár dnů a neočekáváme zázračné výsledky. Přínosné jsou ve chvílích, kdy potřebujeme zhubnout do šatů, které si hodláme obléci k nějaké příležitosti. Jakmile najedeme na běžné stravování, počítejte s tím, že se ztracené kilogramy vrátí. S nimi většinou ještě i něco navíc.

Dia strava, klid, pohoda 

Chceme-li opravdu zhubnout, musíme se obrnit svatou trpělivostí. Čím větší počet kilogramů chceme zredukovat, tím větší trpělivost. Nejdříve začneme s dia stravou a  hodíme se  do pohody. Pokud budeme ze svých kilogramů ve stresu, přivoláme si syndrom podrážděného střeva. Tím se hubnutí sabotuje. Mnoho lidí má nezadržitelnou chuť dát si třeba zákusek a tím, že mu odolávají, začnou být nervózní. Dia strava není určená pouze lidem, kteří trpí cukrovkou, ale i těm, kteří k ní mají díky vysoké nadváze sklony.

Nejdříve se začněte mít rádi, věřte si a stanovte pro začátek reálné cíle. Důležitá je především vyvážená strava, pravidelnost a ideální je připojit pohybové aktivity. Klidně si během hubnutí dopřejte nízkokalorické dezerty, které nijak vaší snahu hubnout brzdit nebudou.

Dia strava

www.coolcook.eu

Press Expres na Facebooku