Home Cestování Dopřejte si zasloužený luxus a přijeďte si odpočinout do Prahy

Dopřejte si zasloužený luxus a přijeďte si odpočinout do Prahy

by Filip Dr

Čas od času každý z nás potřebuje zasloužený odpočinek, a co bývá lepší než pořádná relaxace a nechat se rozmazlovat v masážním salónu nebo v lázních? Pokud nemáte tolik času, abyste relaxací strávili několik lázeňských týdnů, třeba postačí i obyčejný relaxační víkend v neobyčejném prostředí přímo v centru Prahy. Kde jinde byste taky hledali tolik možností k odpočinku a uvolnění?

Relaxovat lze při procházkách nebo výletem za památkami

Někomu k odpočinku postačí změnit prostředí a ke štěstí mu pomůže i obyčejná procházka historickým centrem Prahy s mnohými romantickými zákoutími, parky a vyhlídkami. Tipy na tradiční i netradiční místa, které stojí za to navštívit, najdete zde. Petřínská rozhledna je jednou z možností jak spojit všechny možnosti do jedné. K rozhledně vede i známá lanovka, ale můžete se zrovna tak projít rozkvetlým parkem nebo vyzkoušet jednu z možností při výstupu na Petřín a tu druhou při zpáteční cestě.

Z Petřínské rozhledny budete mír Prahu „jako na dlani“

Po tak náročném výletě určitě uvítáte možnost pohodlného ubytování nedaleko centra. Jistě vám přijde vhod moderní hotel v Praze Belvedere.

  Dovolená v Česku

Hotel Praha Belvedere – ubytování za dostupnou cenu

Lidé jsou již zvyklí dělat kompromisy a platit buď vysoké sumy za mnohdy až nepotřebně přemrštěný luxus nebo se spokojit s podřadným ubytováním za levné ceny. Tentokrát však máte možnost využít kompromisu hotelu, který nabízí cenově dostupné ubytování v pohodlném moderním prostředí s komfortním vybavením. Tento oblíbený hotel v centru Prahy vám nabízí výběr z několika různorodých pokojů podle vašich požadavků od těch obyčejně zařízených až po luxusní apartmány či pokoje pro alergiky a hendikepované. Celý areál hotelu je přitom bezbariérový s vlastním podzemním parkovištěm.


Luxusní pokoj v hotelu Praha Belvedere

V hotelu můžete využít i další služby

Pokud vás nepřesvědčil o výhodách pražského hotelu vyvážený poměr ceny s kvalitou, možná vás zaujme možnost stravování v restauraci japonského stylu nebo služby masérek a kosmetiček. Kde se lépe nechat rozmazlovat při relaxačním víkendu než pod rukama zkušené masérky či kadeřnice, které vás budou rozmazlovat přesně tak, jak si zasloužíte? Zábavu můžete spojit dokonce i s prací, pokud budete v budoucnu potřebovat vhodné místo pro konferenci, i tím hotel Belvedere disponuje. Další výhodou je v takovém případě i dobrá dopravní dostupnost a blízkost zastávek hromadné dopravy.

  Kam za adrenalinem o letních prázdninách?

You may also like

Leave a Comment