Home Finance Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete na rychlo půjčit pár tisícovek?

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete na rychlo půjčit pár tisícovek?

by Press Media

Zná to asi většina znás, dnešní doba není jednoduchá a málokdo má finanční rezervy pro případ, kdy se nám pokazí třeba lednice, nějaký důležitý domácí spotřebič nebo opravu auta.

Rodina či přátelé vám nemůžou nebo nechtějí půjčit? Anebo si o peníze jednoduše říkat nechcete? Pro tyto případy jsou zde společnosti, které poskytují krátkodobé půjčky, kterým se říká půjčky před výplatou.

S Perfect Money s.r.o. se nemusíte ničeho bát

 

Krátkodobé půjčky před výplatou jsou na českém trhu již několik let a jsou vyzkoušené statisíci uživateli. Trh se od té doby vyselektoval a zůstali jen stabilní, silné společnosti. Jedná se o půjčky, které můžete použít bez toho, aniž byste museli dokládat důvod. Navíc nedokládáte potvrzení o příjmu ze zaměstnání, nepotřebujete ručitele, nedáváte zástavu, nepodepisujete žádné směnky, pravidla jsou nastavena srozumitelně a férově. K vyřízení půjčky budete potřebovat pouze občanský průkaz.

Co se děje při první žádosti o krátkodobou půjčku?

Každá společnost, která nabízí půjčky do výplaty, musí mít se svým zákazníkem podepsanou smlouvu o úvěru, dle zákona není nutné podepisovat smlouvu jen v případě, že si od dané společnosti půjčíte během jednoho roku méně než 5 000Kč. Proto již dnes většina těchto společností požadují podepsat smlouvu už při první půjčce, všechny strany se tak vyhnou případné administrativě do budoucna. Protože jakmile je smlouva jednou podepsána, můžete mít požadované finance na účtě ještě ten den a nic vás už poté nezdržuje využít potřebné finance.

  Nebojte se fondu, který nabízí DRFG

Kolik si můžu půjčit při žádosti i půjčku do výplaty?

Nejčastěji se jedná o částky 1.000Kč až 10.000Kč. Ale dle našeho názoru jsou krátkodobé půjčky vyšší než 5.000Kč velice nebezpečné pro klienta. Uvedeme si příklad: běžný plat, např. 13.500Kč za měsíc, tak při půjčce 10.000Kč si jedna nejmenovaná společnost účtuje úrok 3.300Kč při půjčce na 30 dní. Což znamená, že by takový člověk sice půjčku zaplatil, ale zbylo by mu na všechny ostatní výdaje 200Kč, což ho nutí si opět půjčit a je to poté velice nebezpečný kruh, ze kterého je těžká cesta ven. I z tohoto důvodu jsme se zaměřili na ryze českou společnost Perfect Money s.r.o., která zde má dlouhodobou historii, je stabilní a s klienty jedná fér.

Jaký je postup, když máte zájem o krátkodobou půjčku společnosti Perfect Money s.r.o.?

Jak získat půjčku? Na webu vyplníte formulář s žádostí o poskytnutí krátkodobé půjčky, poté ho vyhodnotí finanční oddělení a následně vás bude kontaktovat s výsledkem. V případě, že vám bude půjčka schválena, bude vám zaslána smlouva na e-mail, abyste měli prostor si důkladně pročíst podmínky   pro poskytnutí půjčky. Pokud nemáte tiskárnu, nemusíte zoufat, smlouva vám bude zaslána i v papírové formě, do schránky. Vše je zařízeno tak, že ani pošťačka nepozná, že se jedná o finanční společnost, nemusíte se tedy obávat jakýchkoliv řečí. Po podepsání úvěrové smlouvy ji zašlete zpět na společnost, podpis na smlouvě je třeba nechat ověřit (jednoduchý způsob ověření podpisu je na poště v Czech POINT), ta smlouvu zpracuje a budou vám zaslány finance na váš bankovní účet.

  Nebankovní půjčky a úvěry bez zástavy do 24 hodin

Proč je důležité ověření podpisu? 

Je to pro vaši ochranu, co kdybyste třeba ztratili občanský průkaz? Někdo by  toho mohl zneužít a o půjčku si zažádat vašim jménem.

Co se nám na společnosti Perfect Money s.r.o. dále líbí?

  • první půjčka je bezúročná
  • nežádá zaslání poplatku 1Kč na svůj účet
  • pokytuje půjčky do maximální výše 5.000Kč, o které můžete žádat hned u první půjčky
  • splácení včas se vyplatí, další půjčku máte levnější (např. zaplatíte půjčku na 21 dní a společnost vám dá zdarma dalších 7 dní, tudíž ve výsledku máte půjčku na 28 dní za cenu 21 dní)

You may also like

Leave a Comment