Dveře Pb s.r.o ochrání vás i váš majetek

Kvalitní český výrobce společnost Dveře Pb s.r.o. vám nabízí široký sortiment bezpečnostních dveří, které ochrání vás i váš majetek. Nevíte jaký typ bezpečnostních dveří zvolit? Pak se neváhejte zeptat profesionálně proškolených pracovníků. Bezpečnostní dveře jsou jasnou volbou pro všechny, kdo chtějí chránit sebe i svůj majetek.

Dveře PB s.r.o.
Dveře PB s.r.o.

Proč si vybrat Dveře Pb s.r.o?

Bezpečnostní dveře jsou investicí, která se vám mnohonásobně vrátí v podobě klidného spánku a ochraně vašich cenností. Proč si vybrat Dveře Pb s.r.o?

  • kvalitní český výrobce
  • nízké ceny
  • perfektní design
  • maximální bezpečí
  • spolehlivý výběr

Jaké ochranné bezpečnostní prvky mají bezpečnostní Dveře Pb s.r.o.

Při výběru bezpečnostních dveří je potřeba vzít v potaz jejich potřebný rozměr, směr otevírání dveří a také jakou chceme bezpečnostní třídu. Pro ochranu opravdu cenných věcí investujte raději do 4. bezpečnostní třídy. Nezapomeňte také na to, že aby dveře plnily svou funkci důkladně, je potřeba vybourat i zárubně a vyměnit je.

20 - Třešeň Siena, LENTA 6s
Dveře Pb s.r.o. jsou kvalitní bezpečnostní dveře, které přístup zlodějům k vašemu majetku znesnadní. Co se týče materiálů, ze kterých jsou dveře vyrobeny, pak si můžete vybrat dveře dřevěné nebo z překližkových materiálů. Ideální jsou dveře z pozinkovaného plechu s ocelovým jádrem.

Důležité jsou ochranné prvky u bezpečnostních dveří od firmy Dveře Pb s.r.o. – pevný ocelový skelet dveří, velmi kvalitní a důmyslně řešené zamykání, bezpečnostní vložky, kvalitní kování a jistící čepy. Zárubně by měly mít více jistících bodů a konstrukce samotných dveří by měla být celokovová, dvouplášťová, s příčnými i vodorovnými výztuhami. Čtvrtá bezpečnostní třída vám poskytne okolo 20 bezpečnostních bodů, 2. jich má pouze pět.

Specialista na dveře a podlahy Dveře Pb s.r.o.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login