Dveře Zlomek se otevírají vaším směrem

Dveře Zlomek se otevírají vaším směrem

Máte v plánu rekonstrukci nebo jen menší změnu v bytě? V obou případech vám dveře Zlomek jistě vyhoví. Dveře zlomek je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí. Moderní způsob výroby a použití nejmodernějších technologií pak zaručují kvalitu, kterou každý zákazník očekává.

Dveře Zlomek

Klasické i posuvné

Dveře Zlomek se nabízí ve dvou technologických variantách. Můžete si vybrat klasický styl křídlových dveří, který nikdy nevyjde z módy a nahradit jím svoje stávající dveře. Nebo můžete v nabídce sáhnout po moderních posuvných dveřích, u kterých dveřní panely zajíždějí buď za sebe nebo do zdi a nejsou tak vůbec vidět. Využitelnost okolního prostoru je tak maximální.

Designové dveře

Nejen kvalitou  se vyznačují dveře Zlomek. Spolehnout se u nich můžete i na líbivý a moderní design. Na výběr je ze široké nabídky tvarů, barev a povrchových provedení. Můžete si vybrat jak dveře barevné a rozjasnit jimi svůj byt, nebo do interiéru zapracovat třeba posuvné dveře s mahagonovým motivem. U dveří Zlomek se fantazii meze nekladou.

Máte vždy na výběr

Když už si zdárně vyberete dveře, které padnou přesně do vašeho bytu, zbývá ještě vybrat kování, které k nim bude ladit. Na výběr máte i různé skleněné výplně, dokonce i s ovládáním průhlednosti. U dveří Zlomek však šli ještě dál a tak máte možnost zvolit ke svým vchodovým dveřím třeba i digitální kukátko, které přenáší obraz přede dveřmi na přehledný displej. Kdo je za dveřmi tak jednoduše uvidí i malé děti. Výsuvná prahová lišta je bonusem, který vám bude šetřit energie díky účinnému zamezení úniku tepla pode dveřmi. Lišta se vysouvá plně automaticky při každém zavření dveří. Pro firmy je pak v nabídce dveří Zlomek generální, hlavní a skupinový klíč, který elegantně a jednoduše omezí pohyb zaměstnanců podle oprávnění.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login