Home Služby Dveře Zlomek – správná volba

Dveře Zlomek – správná volba

by redakce

Do interiéru bychom měli vybírat dveře, které splní svou funkci a vypadají esteticky dobře. Dveře Zlomek vytvoří čistý vzhled místnosti, dveře se skleněnou výplní se hodí i do koupelen. Stačí úzký prosklený pás, který nás upozorní například na zapomenuté rozsvícené světlo.

Dveře vybírejte podle toho, na kterou stranu se mají otvírat

Tento parametr je dosti důležitý. Zakoupíme-li špatné interiérové dveře, pak si můžeme být jisti, že je dveře potřeba vyměnit. Nebudou plnit svou funkci tak, jak se od nich očekává, mohou díky špatnému otočení překážet. Pomůže vám český výrobce Dveře Zlomek

Dveře Zlomek – síla značky

Při výběru dveří nezapomeňte na jejich správné rozměry. Dveře Zlomek jsou vyráběny podle ČSN norem a splňují kritéria na hygienu, bezpečnost i funkčnost. Jsou vyráběny podle norem s označením 600, 700, 800 a 900/1970 mm. Rozměr znamená průchozí šířka a výška zárubně. Standardní dveře používají také normu DIN, která se značí 610, 735, 860 a 985/1985 mm a údaj značí rozměry dveří na šířku a na výšku. Podle značení si tak snadno vyberete dveře, které budou akorát.

  Sídlo firmy

Bezpečnostní vchodové dveře

Základem domu jsou bezpečnostní vchodové dveře, které nás ochrání před zloději. Dveře Zlomek -kvalitnější produkty mají v sobě zabudovány bezpečnostní zámky i bezpečnostní závoru. Dveře mají protipožární úpravu, jsou maximálně izolovány proti  hluku. Bezpečnostní vchodové dveře mají také celou řadu certifikátů. Čím kvalitnější dveře, tím menší je pravděpodobnost nezvaných hostů.

Dveře Zlomek

Barva a zpracování dveří

Barva a zpracování dveří jsou rovněž důležité. Nejčastěji se dveře dělají z voštiny, DTD dřevotřísky. Kvalitnější kousky jsou s MFD výplní a dýhované. Ty jsou poněkud dražší. Pro naši potřebu můžeme vybírat nejrůznější typy dveří a barvy dveří. Hezky vypadají bílé dveře Dveře Zlomek, dveře polepené 3D fólií s vybraným dekorem nebo také CPL laminát.

Dveře Pb s.r.o.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

 

 

 

 

 

You may also like

Leave a Comment