Home Bydlení Elektrické přímotopy nejen na chaty a chalupy

Elektrické přímotopy nejen na chaty a chalupy

by redakce

Prožijte chladné podzimní a zimní měsíce doma v klidu a pohodě. Teď už je pozdě na nějaké velké zásahy do otopné soustavy. Pokud je vám však doma stále zima, možná vám přijde vhod elektrické topení. Co to ty elektrické přímotopy jsou a proč se do nich vyplatí investovat? Fungují jako dodatečný zdroj tepla. Zařízení stačí jen zapojit do zásuvky a zapnout.

Jsou lepší přenosné nebo nástěnné elektrické přímotopy?

Pokud se rozhodnete koupit si přímotop, máte na výběr ze dvou základních variant. Buď ho necháte volně stát v místnosti, nebo ho pověsíte na stěnu. Abyste ho mohli zavěsit, musíte na něj mít vše dobře připravené a také do detailu promyšlené. Takový přímotop se navíc hůře stěhuje a má tedy většinou jen jedno stálé místo. Naproti tomu přímotop umístěný na zemi snadno změní svou polohu a vy ho můžete libovolně přesunout do druhé místnosti nebo si ho třeba vzít sebou na chalupu.

  Zajímá vás prodej obrazů?

 

Jaké jsou hlavní výhody přenosných přímotopů? Řeč je především o snadné manipulaci, příznivé ceně a okamžitém ohřevu studeného vzduchu. Díky svým kompaktním rozměrům elektrické přímotopy nezabírají téměř žádné místo. Dáte je na zem, zapojíte do zásuvky a téměř ihned topíte.

Přímotop se skládá z několika částí. Je vybaven termostatem, který umožňuje snadnou regulaci teploty a zaručuje, že se místnost nepřehřeje. Teplotu navíc nemusíte vůbec hlídat, přímotop se totiž zapne, když ho budete potřebovat. Dále bývá vybaven ventilátorem – ten zajišťuje rovnoměrný rozvod vzduchu po místnosti. Pokročilé přímotopy jsou také vybavené programátorem, kde si můžete nastavit individuální teplotní programy.

Vybírejte ze široké nabídky produktů online

Kvalitní elektrické přímotopy prodávají v obchodě ventilatory-shop.cz, který má v nabídce i mobilní klimatizace.  U jednotlivých produktů naleznete veškeré potřebné informace, které vám usnadní výběr a koupi. Pořídíte zde jak levné modely za cenu pár set korun i dražší přímotopy do zásuvky, které vás vyjdou i na několik tisíc.

You may also like

Leave a Comment