Emons si poradí i s nadrozměrnou přepravou

přeprava

Ne vždycky jsou balíky ukázkově hranaté, optimálně těžké a snadno přenositelné. Občas je potřeba i nadrozměrná přeprava, poněvadž zásilky jsou zkrátka větší, méně skladné a neforemnější, než se očekávalo. To ale není v současné době žádný problém, Emons uplatňuje při přepravě těžkých nebo neobvyklých balíků jisté postupy, které vedou k rychlému, spolehlivému, a o co víc, k plně bezpečnému doručení. Nemějte tedy zbytečně strach o své nadrozměrné zásilky, pokud jsou v rukách profesionálů, tak se s nimi nic nestane. Ani větší rozměry nejsou žádným problémem.

Dbejte na správné zabalení

Jediný problém by mohl nastat při balení, které bude pochopitelně o něco náročnější, než když jste měli na starost klasickou zásilku. Neděste se ale toho, ať už máte za úkol zabalit cokoliv, tak to snadno a bez problému zvládnete. Postupujte podle návodu, který Vám jasně řekne, co a jak. Vaše zboží bude zabaleno kvalitně a tak, aby během celé přepravy nedošlo k žádnému poškození. Vše bude zkrátka zabezpečené a připravené na cestu.

Lodní přeprava je dobrou alternativou

Jakmile při objednávce dojdete k bodu, kdy budete muset zvolit způsob přepravy, tak určitě popřemýšlejte právě nad lodní přepravou. Ta je totiž v tomto případě asi nejoptimálnějším řešením, poněvadž právě lodní přeprava Vám umožní transportovat třeba také několikatunové kontejnery, které byste jiným způsobem zkrátka nepřepravili. Tento typ má samozřejmě jisté plusy a mínusy, stejně jako kterýkoliv jiný druh přepravy. Pojďte se s nimi seznámit, ať přesně víte, co od lodní nadrozměrné přepravy očekávat.

+ Cenově dostupný způsob transportu

+ Možnost přepravovat kontejnery, palety i nadrozměrné balíky

+ Odesílání po celém světě díky rozsáhlé síti spolupracujících přístavů

+ V porovnání s leteckou přepravou delší doručovací doby (zpravidla kolem dvaceti dní)

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login