Home Tiskové zprávy Epohledavky.cz nabízí řešení v souladu s platnou legislativou

Epohledavky.cz nabízí řešení v souladu s platnou legislativou

by Press Media

Úloha věřitele je hodně nevděčná, někdy se na takového člověka nepohlíží moc přívětivě. Přitom chce jen zaplatit pohledávku, ke které se dlužník obvykle vůbec nemá, a i když slibuje nápravu, ta je bohužel zcela v nedohlednu. Co s tím? Namístě je obrátit se na odborníky, ale soudní přelíčení je velmi drahé a časově náročné. Proto bude lepší dát zelenou těm, kteří umějí ve světě dluhů chodit a vědí, co na dlužníky platí. Zkrátka a dobře – na ty, kteří efektivně vymohou peníze za pomoci co nejméně úsilí.

Bezesným nocím je konec, brzy přijde výsledek

Ať už se přete s bývalým zaměstnavatelem nebo pojišťovnou o náhradu škody, co vám právem náleží nebo jste OSVČ a vaše faktura nechává odběratele už dlouhé měsíce chladným, nikde není psáno, že máte z konfliktu vycouvat a doslova složit zbraně. Epohledavky recenze přináší nové řešení, při kterém se nezapotíte a nebudete muset podepisovat obsáhlou smlouvu, v níž jsou stále nějaké nejasné pasáže. Vymáhání dluhů může být i rychlé a efektivní, takže není důvod se vzdávat, zvláště pokud jste ještě nevyužili všechny zbraně, které jsou v souladu s aktuální legislativou a mohou přinést kýžený úspěch. Epohledavky dobře ví, jak postupovat…

  Jste sami? Vyzkoušejte seznamku chcirande.cz!

Žádná složitá registrace, naopak efektivní řešení, co rozhodně neskončí pouze u poslaného doporučeného dopisu, který je v 21. století už spíš raritou. Systém umí pracovat i se sociálními sítěmi, dlužníka vyhledají a kontaktují jej i tak, jak by dříve určitě nečekal. Nemusíte nikam telefonovat, není nutné, abyste kontaktovali dlužníka sami. Naopak, specialisté si o něm umí vyhledat různé informace, například se už brzy dozvíte, jestli zrovna prochází exekucí, díky které nemůže splatit dluh a tak podobně. Nepodepisujte nevýhodné kontrakty, a naopak se dohodněte tak, že zaplatíte provizi až ve chvíli, kdy bude vymáhání kompletní a peníze na účtu. Jak také jinak?

You may also like

Leave a Comment