Firemní večírek na samotě? Neomezená zábava!

Firemní večírek na samotě? Neomezená zábava!

Firemní večírek

Znáte firemní večírky, které se konaly buď ve velmi slušných podnicích, nebo naopak v barech a klubech? Někomu nevyhovuje, že se celý večer musí chovat slušně a elegantně, ale ani ho nebaví jen pít alkohol a překřikovat hlasitou hudbu. My víme, co váš firemní večírek udělá jedinečným!

Firemní večírek

Vzhůru do přírody

Barokní statek Benice je ideálním místem pro všechny sešlosti, ať už rodinné nebo firemní. Nabízí jedinečné prostory ke konání vašeho firemního večírku, který nebude nikým cizím rušen a je jedno, zda plánujete strávit celou noc na nohou. Zde neplatí žádná zavírací doba, není kolem ani nikdo, kdo by si na vás stěžoval.

Firemní večírek a jeho aktivity vás sjednotí

Firemní večírek může být zábava. Místo nudných dotazníků na téma „Jak zlepšit vztahy mezi kolegy“ vyrazte na statek, který se vám postará o jedinečnou zábavu, díky které si najdete přátele možná na celý život. Personál statku pro vaši akci připraví program dle vašeho přání.

Firemní večírek

Mezi možnosti, které statek nabízí, jsou zahrnuty bohaté zážitkové hry, práce s koňmi, projížďka kočárem nebo jízda zručnosti traktorem z osmdesátých let. Jednou z aktivit je také opékání buřtů u ohniště, kde se všichni sejdou a mohou zpívat, vyprávět příběhy a historky a jednoduše se bavit.

Jaké jsou zde prostory pro firemní večírek? 

Kromě seminární místnosti pro menší akce (do 30 osob) je zde starobylý špejchar, ve kterém lze konat akce až pro 250 lidí. Zajímavě jistě zní také párty na louce nebo nádvoří, během které se může bavit až 1 000 osob.

Proč zvolit statek Benice

Benický statek se po poslední rozsáhlé rekonstrukci stal kulturní památkou. Má bohatou historii, do které patří i důležitá postava dějin, František Ferdinand d’Este. Přijeďte i vy prozkoumat okolí, které je pro svoji krásu vyhledávané a oblíbené.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login