Galerie Praha to je umění a kultura.

Pokud se alespoň okrajově zajímáte o kulturu a umění vám není cizí, měly by vaše kroky směřovat do Galerie Praha – jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších pražských galerií, jež rozhodně stojí za vidění. Galerie KOdl pro vás pravidelně pořádá zajímavé programy, aukce a výstavy obrazů, nad jejichž prohlížením se vám mnohdy bude tajit dech. Milovníci umění se rádi pídí po inspiracích a motivech, jež jednotlivé autory vedly ke stvoření jejich populárních děl, která se vryla do paměti světové kultury. Není nad čím váhat – Galerie Praha vám otevírá své brány a čeká na vaši návštěvu!

 

Galerie
Galerie Praha

V pestrém programu Galerie Praha si každý dokáže přijít na své

Ať už se jen rádi mlčky procházíte mezi jednotlivými vystavenými díly nebo patříte mezi nadšené sběratele a toužíte se účastnit jedné z hojných aukcí, je Galerie Praha tím pravým místem právě pro vás. V jejím pestrém programu si každý dokáže přijít na své. Záleží jen na vás, zda se zapojíte do aukce, kde je možné získat nádherná díla i za zlomek ceny nebo se projdete po výstavě obrazů a necháte na sebe autory skrze jejich díla tiše promlouvat.

Návštěva Galerie Praha jako ideální dárek pod stromeček

Máte ve svém okolí někoho, koho zajímá umění, baví jej pročítat životopisy autorů, a kdo se doslova vyžívá v kulturní atmosféře? Pak mu návštěvu darujte jako vánoční dárek! Zahrajte si na Ježíška a nadělte mu pozvánku do hojně navštěvované galerie pod vánoční stromeček. Galerie Praha si jej okamžitě získá a to nejen pro své rozmanité programy, ale i prostředím a atmosférou, která zde panuje. Rozhodně se není čemu divit, že mnohdy doslova praská ve všech a lidí je tu jako máku. Uvidíte, že tento dárek zvysoka předčí všechny ostatní a získá si tu největší dávku vděčnosti!

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login