Home pro Muže Geek trička

Geek trička

by redakce

Originální Geek trička

Léto už je u konce a za chvíli je tu podzim. To znamená jediné – Vánoce už se kvapem blíží! Spolu s rodinnou pohodou, výborným jídlem a prvním sněhem přichází i každoroční váhání, jaký dárek komu koupit.

 

Potěšit na Vánoce ženu je přeci jen jednodušší, jelikož existuje velké množství magazínů a webů, které přináší mnoho různých tipů. Udělat radost mužům je obtížnější. Jelikož nevědí, co chtějí a nejsou v tomhle směru sdílní, a tak si lámete hlavu až do poslední chvíle. Letos se s vánočními dárky trápit nemusíte.

Skvělý vánoční dárek- Geek trička

Neotřelým geek tričkem potěšíte jak vašeho manžela a syna, tak i tatínka nebo strýce. Fantazii se meze nekladou a geekshop má nabídku, ze které si vybere opravdu každý. Jedná se o originální, kvalitní a designová trička s mnoha vzory, kterými můžete potěšit i ženu, jelikož v máme nabídce i dámská geek trička. Ať už jde o obrázky s pacmanem, smajlíky nebo s ekvalizérem, u nás najdete opravdu vše. Nechte vyniknout svou individualitu a ukažte světu, co se ve vás skrývá.  Není vhodnější dárek než triko s binárním kódem, které je jako stvořené pro ajťáky. Co se pánských velikostí týče, máme trika od M až po XXL, takže se u nás oblékne jak střízlík, tak statnější jedinec.

  Jak nosit šperky a zůstat mužem?

Design Geek tričko

Pokud jste milovníkem her, dokažte to s obrázkem hry Tetris, která je dnes již legendární. Jste jaderným fyzikem a o evoluci víte své? Pořiďte si originální tričko s obrázkem evoluce, která nastane po atomovém výbuchu. Jste rozpáleni na 451 stupňů Fahrnheita? Ukažte to potiskem! Jste nadšený vědec, který je na svou práci náležitě hrdý? Naše vědecké tričko s atomem, které je oblíbené na ČVUT, si bezpochyby najde místo i ve vašem šatníku. Pokud jste skoro jako Sheldon Cooper a zcela jistě milujete pořádek, určitě se vám bude hodit deska na rychlé skládání oblečení, díky které budete mít uklizeno v každé skříni.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

You may also like

Leave a Comment