Grafické studio pro vaše weby

Grafické studio pro vaše weby

Sháníte grafické studio nebo zpracování vašich dat pro tisk? Grafické studio DRS Ostrava se orientuje na zákazníky, kteří hledají perfektní design, 3D grafiku.

3D grafika

DRS Ostrava se zabývá reklamou a marketingem, tvorbou webů a eshopů. Vytvoří vám na míru internetové aplikace, které potřebujete pro svou práci. Grafici se nebojí ani 3D animace, v případě potřeby vám zajistí focení produktů či modelů s oblečením, apod. V Ostravě. Dnešní moderní doba vyžaduje, aby měla každá firma svou webovou prezentaci. Jedině web, který opravdu funguje, přitáhne nové zákazníky. S jeho tvorbou vám pomůže grafické studio v Ostravě. Pracovníkům studia nechybí kreativita a pomohou vám navrhnout celou firmu po grafické stránce. Pomohou navrhnout logo, vizuální prezentaci společnosti.

Základem dobré prezentace jsou fotografie na špičkové úrovni. Studio vám zajistí fotografování firemních sídel, kanceláří, výrobních prostor nebo produktové fotografie. Fotografování probíhá především na území Moravskoslezského kraje.

Tvorba webdesignu pro webové stránky

Nechte si vytvořit špičkovou grafiku ke svým stávajícím webům a eshopům. Součástí tvorby webové prezentace bude také tvorba obchodní strategie, návrh struktury a tvorba obsahu webu. Samozřejmostí je školení, jak pracovat s webem. Nepřenechávejte zbytečně místo své konkurenci. Pokud doposud web nemáte, vaši konkurenti mají před vámi obrovský náskok. Máte web zastaralý, nepřehledný a není responzivní? Je čas to napravit. Díky webu můžete kontaktovat jednoduše stovky i tisíce zákazníků. Jedná se o nejjednodušší způsob reklamy. Nízké provozní náklady jsou obrovskou výhodou. Spočítejte si, kolik vás stojí účastna veletrzích. Navíc si na své stránky můžete nechat nafotit katalog produktů. Klienti jej budou mít k dispozici online kdykoliv. Ušetříte za distribuci tištěných brožur a jejich aktualizaci.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login