Green Motion s.r.o. radí – bydlet ekonomicky i ekologicky se vyplatí

Snem každého člověka, který tíhne k přírodě, je bydlet v domě, který je mnohem vstřícnější ke krajině. “Chytře koncipované bydlení, kde jsou přednostmi promyšlená organizace prostotu, kvalita provedení a ekologické parametry jsou hlavními cíli takového projektu.” prozradil nám Daniel Krčma, majitel společnosti Green Motion. Inovativní stavební společnost Green Motion s.r.o. má za úkol snížit ekologickou zátěž, ale zároveň dodržet soudobé nároky na vysoký standard moderního bydlení. “To, co se dříve zdálo nemožné, je nyní realitou” říká s úsměvem Daniel Krčma. Společně se dnes podíváme na některé prvky, jež se týkají moderního bydlení.

 

Green Motion s.r.o.

 

Solární panely na ohřev vody

Solární panely TUV – (teplé užitkové vody) jsou určeny k celoročnímu provozu ohřevu užitkové vody. Díky nim dochází ke snížení energetické závislosti a úspoře nákladů za energii k ohřevu. Solární zařízení není náročné na údržbu a jeho životnost dosahuje až 30 let. Solární panely TUV se dělí podle modelové řady v závislosti na počtu osob žijících v domě.

Technologie suchého zdění Dryfix

Mnoho lidí, jenž bydlí v klasických domech, potrápí nejednou vlhkost. Moderní bydlení přichází na řadu s inovativní technologií Dryfix – představuje moderní způsob zdění bez vlhkosti. Je přesný, rychlý a zajímavý hlavně tím, že nepoužívá žádnou maltu či lepidlo. Systém využívá lepící pěnu, která perfektně spojí skládané cihly pevně, bez zbytečného odpadu a dalších zdlouhavých pracovních procedur. Zajímavým plusem je i fakt, že lze zdít za jakéhokoliv počasí.

Centrální vysavač s dálkovým ovládáním

Výhodou takového vysavače je, že nehýří žádný prach. Se zvyšujícím se počtem alergiků nám nakonec nezbude jiné východisko, než si centrální vysavač pořídit do každého domu. Mimo zdravotních výhod sebou přináší i úsporu času i námahy při vysávání. Přimontován je ke zdi, takže za sebou netaháte žádnou krabici. V ruce držíte pouze hadici. Určeny jsou pro domácí, komerční i průmyslové prostory. Další podrobné informace najdete na www.greenmotion.cz ,

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login