Hledám práci

Hledám práci. Pokud je to i váš případ, zkuste hledat chytře

Octli jste se v nezáviděníhodné situaci „hledám práci“? Neházejte flintu do žita a uvědomte si, že v tom nejste sami a máte nyní možnost začít znovu, v novém zaměstnání a s čistým štítem. Může to být výborná příležitost pro další a úspěšnější životní etapu. Pomoci vám může personální agentura Žirafa a stránky www.nejlepsibrigady.cz, kde naleznete nejen brigády a přivýdělky, ale díky agentuře seženete kvalitní stálé zaměstnání.

Hledám práci
Hledám práci s personální agenturou Žirafa.cz

Hledám práci – těžká situace pro čerstvé absolventy

Mnoho studentů absolvuje úspěšně střední nebo vysokou školu a okamžitě pro ně platí status Hledám práci. Pracovní trh totiž čerstvým absolventům bez praxe příliš nepřeje. Všude na vás hledí s nedůvěrou, chtějí zkušenosti a dávají přednost lidem s praxí. Abyste dobrou práci našli, musíte využít všechny možné způsoby, včetně personální agentury. Její činnost spočívá v tom, že zaměstnavatelům shání pracovníky a uchazečům zase práci.

Agentura s licencí

Žirafa.cz vyniká moderním a svěžím přístupem, který zejména mladým lidem velmi vyhovuje. Registrace je samozřejmě zdarma, vždyť chtít peníze za zprostředkovní práce je dokonce protizákonné! Financování probíhá tak, že agentuře platí firmy, kterým nalezne zaměstnance. Jedná se samozřejmě o agenturu s licencí od Ministerstva práce a sociálních věcí, což si lze ověřit na internetových stránkách Ministerstva.

Zkuste najít svou práci snů

Na Úřadu práce visí spousta nabídek, přesto je hodně lidí nezaměstnaných. „Hledám práci“ nemusí znamenat vzít zavděk čímkoliv. Jděte si za svým snem, ujasněte si priority, snažte se prodat vlastní schopnosti a hledejte všemi dostupnými způsoby. Nebojte se třeba zeptat i svých známých a příbuzných, zda nevědí o nějakém pracovním místě pro vás. Vstávat denně do zaměstnání, které vás netěší, nenaplňuje, a kam jdete s odporem, není dobrý základ pro spokojený život. Mít práci snů je jedna z životních výher.

 

Press Expres na Facebooku

One Response to "Hledám práci"

  1. Pingback: Personální agentura vám usnadní výběr práce | Stylemag

You must be logged in to post a comment Login