Kde hledat práci nebo brigádu? Na Personalistka.cz

Přišli jste o zaměstnání? Nevěšte hlavu a nepropadejte depresi. Do tří dnů se zaregistrujte na úřadu práce a začněte hledat i na vlastní pěst. A to intenzivně. Věnujte hledání vhodného místa tolik času a energie, kolik můžete, nejlépe tolik, jako byste chodili do práce.

Využijte všechny možnosti

Kde hledat? Nabídka je samozřejmě na vývěsce úřadu práce, a to i v internetové podobě. Procházejte pracovní portály, například Personalistka.cz, a poptejte se známých, zda neví o práci pro vás. Ti, kteří se nebojí vzít osud do svých rukou, také sami oslovují firmy a rozesílají své životopisy.

Personalistka.cz
Personalistka.cz

Ujasněte si své priority

Na webu Personalistka.cz můžete vybírat podle oboru i lokality. Nejprve si ujasněte, jakou práci byste rádi vykonávali, jaké jsou vaše předchozí zkušenosti a zda jste ochotni se případně za prací přestěhovat nebo alespoň dojíždět. Vyhledávání je velmi příjemné a snadné, zvládne to každý běžný uživatel internetu.

Hlavní pracovní poměr i brigádu zajistí Personalistka.cz

Na výběr jsou nabídky jak na hlavní úvazek, tak na zkrácený, nechybí ani brigády. Vše je přístupné zdarma a pro kohokoliv, nemusíte se ani registrovat. Co je důležité, nabídky práce jsou na Personalistka.cz vždy aktuální. Přednostně jsou vybírány ty od osvědčených a významných zaměstnavatelů. Kdo by nechtěl být součástí prosperující firmy?

Nejste-li v práci spokojeni, změňte to

Ani pokud zatím práci máte, to neznamená, že se nemůžete pohlížet po nějaké jiné. Nejste spokojeni s kolektivem, chováním šéfa či platem? Nevyhovuje vám pracovní doba, dojíždění a podmínky? Pokud to jsou věci, které nejdou změnit, možná je na čase hledat jinde. Nemusíte být tedy nezaměstnaní, abyste mohli využít služby stránek Personalistka.cz. Na nové nabídky můžete koukat, i když zatím do práce chodíte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

 

Press Expres na Facebooku

3 Responses to "Kde hledat práci nebo brigádu? Na Personalistka.cz"

  1. Pingback: Nabídky práce, jak hledat práci | Tiskové Zprávy

  2. Pingback: Hledám práci v Praze | NovinyCZ

  3. Pingback: Úřad práce | Svět Ženy Svet Zeny

You must be logged in to post a comment Login