Hledáte si zaměstnání nebo naopak hledáte zaměstnance? Vsaďte na Manpower

Manpower působí na českém trhu již od roku 1991, ale její počátky spadají do roku 1948, kdy se právníci Elmer Winter a Aaron Scheinfeld ocitli v situaci, kdy nutně potřebovali dodatečnou administrativní sílu, ale byli zaneprázdněni prací a neměli čas hledat zaměstnance. Při hledání pomoci zjistili, že vlastně neexistuje  taková společnost, která by jim dokázala zaměstnance sehnat. Proto založili Manpower. Manpower je tedy pracovní agentura a pomáhá jak zaměstnavatelům sehnat zaměstnance, tak těm, co hledají zaměstnání, zajistit práci.

manpower

Manpower v České republice spolupracuje s více jak 1.200 společnostmi, které shání aktuálně zaměstnance. Jedná se o společnosti z různých odvětví pracovního trhu. Tady může najít zaměstnání každý. Jak to funguje?

Na webu je přehledný rozcestník, kde si vyberete o jakou práci máte zájem (práce v administrativě, dělnické profese, vedoucí pozice..), ve kterém regionu, na jaký typ úvazku a nyní už stačí jen počkat pár vteřin a budou vám představeny nabídky dle vašeho výběru. Pokud vás nějaká pracovní nabídka zaujme, stačí zaslat životopis. Váš životopis si důkladně prostuduje zodpovědná osoba za danou pracovní pozici a poté vám poskytne zpětnou vazbu. V případě, že váš životopis bude odpovídat profilu hledaného zaměstnance, budete pozváni na pracovní pohovor a budete o krok blíže k vysněnému zaměstnání.

Manpower má i své top zaměstnavatele. Jsou to velké, rychle se rozrůstající společnosti, které mají široký výběr volných pracovních pozic i pro absolventy.

Několik top zaměstnavatelů bychom vám rádi představili

IBM – International Business Machines Corporation

IBM působí na trhu informačních technologií již téměř sto let, v České republice poté od roku 1991. Stála u vzniku prvního sálového počítače Mark I, stejně jako u prvního osobního počítače IBM PC. V současnosti se IBM GSDC zaměřuje na podporu, řízení a vzdálenou správu zákaznických informačních systémů. Zaměstnanci IBM GSDC mají přístup k novým technologiím a možnost pracovat i v mezinárodních týmech.

O2

Společnost O2 patří mezi přední telekomunikační operátory na českém trhu. V současné době provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek. Zákazníkům v Česku nabízí nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. V průběhu let 2012 a 2013 O2 změnilo od základu český telekomunikační trh, když například jako první operátor v zemi umožnil vstup do své sítě virtuálním operátorům a na jaře 2013 představil revoluční neomezené tarify FREE. Datová centra O2 jsou na rozloze 7 300 metrů čtverečních, patří tak k největším poskytovatelům hostingových a cloudových služeb. Provozuje také O2 TV. Pracujte i vy pro O2.

RWE

RWE se věnuje čtyřem základním oblastem, dodává zemní plyn a elektřinu, distribuuje plyn, skladuje plyn v podzemních zásobnících a vyrábí teplo a elektřinu. Skupina RWE zaměstnává v Česku více jak 4 300 zaměstnanců. Společnost RWE znamená zázemí a stabilní zaměstnání.

ArcelorMittal Ostrava a.s. 

ArcelorMittal Ostrava a.s. je největší hutní komplex v České republice a zároveň spadá do největší světové ocelářské a těžařské skupiny ArcelorMittal. Roční kapacita výroby je 3 miliony tun oceli. ArcelorMittal Ostrava a její dceřiné společnosti mají přes 7500 zaměstnanců. Průměrná mzda zaměstnanců v roce 2012 činila 34 213 korun. ArcelorMittal Ostrava a.s. se řídí několika základními pravidly a to: bezpečnost a ochrana zdraví zaměstnanců, kvalita výrobků a služeb, ochrana životního prostředí a komunikace. Svým zaměstnancům poskytují mnoho benefitů.

ŠKODA  AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s. je přímým výrobcem automobilů, zaměstnanci mají možnost kariérního růstu, získávají mnoho zaměstnaneckých benefitů, je zde možnost vzdělávání a profesního rozvoje.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login