Instalatéři nonstop pomohou při havárii

Instalatéři nonstop pomohou při havárii

Za havárii jsou považovány nečekané poruchy nejrůznějšího rozsahu, ale i k plíživým problémům v podobě menšího množství unikající vody či plynu nebo k netěsnícím ventilům je potřeba okamžitě po zjištění volat odborníky. Odborníci, například instalatéři nonstop, nás mohou informovat o prasklém potrubí či špatně zaizolovaných úsecích, které mohou způsobit problém v období třeskutých mrazů.

Instalatéři nonstop pohotovost

Instalatéři nonstop si poradí s potrubím i s topením a kanalizací

Pokud dojde k havárii vodovodních rozvodů, může dojít k velkým škodám, už v době než zjistíme, že k poruše došlo. Okamžitě bychom měli vypnout na HUV přívod vody. Následně okamžitě zavolejte pracovníky poruchové služby. Instalatéři nonstop provozují poruchovou službu i o víkendech a svátcích.

Instalatéři nonstop Praha a okolí

Poté, co havárii ohlásíte, dorazí na místo pracovníci, kteří zjistí rozsah škod a především příčinu vzniku havárie, případně zastaví přívod vody. Poté provedou akutní opravy, na základě rozsahu poškození se naplánují další kroky.

Instalatéři nonstop

Poruchovou službu je potřeba volat vždy, když zjistíte, že voda prosakuje ze zdi nemovitosti, pokud dojde k ucpání kanalizace, apod. Pokud zaváháte, může dojít také k ekologické havárii, kdy unikne špinavá voda či splašky, apod. Instalatéři nonstop vám pomohou také s prevencí, kdy zkontrolují stoupačky, potrubí, pomohou vyčistit ucpané odpady, sifony, pomocí kamery provedou kontrolu kanalizace, apod.

Na čištění používají vysokotlaké čističe, které recyklují odsátou vodu, rovněž vám poradí, jak v případě ucpání odtoku apod. Jednat. Pro domácí čištění lze používat mechanické pružiny, ale i nejrůznější chemické čističe, také stačí jedlá soda nebo sůl, které zamícháte do vroucí vody a nalijete do ucpaného odpadu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press Expres na Facebooku

2 Responses to "Instalatéři nonstop pomohou při havárii"

  1. Pingback: Čištění odpadů a kanalizace pohotovost | Tiskové Zprávy

  2. Pingback: Instalatéři Praha | PROFI články

You must be logged in to post a comment Login