Home pro Ženy Jak na zdravé hubnutí?

Jak na zdravé hubnutí?

by redakce

Trápí vás vaše váha? Nedaří se vám zhubnout nebo naopak trpíte jo-jo efektem?

Proveďte očistu těla

Patříte mezi ty, kdo nedodržují příliš zdravý jídelníček? Tělo má s těžkým a tučným jídlem problém jej zpracovat. Zapomeňte na jednorázové diety. Dieta by měla být dlouhodobá a začít byste měla u změny  jídelníčku. Nakopnout vás může detox organismu.

 

Jak začít s dietou?

Důležité je začít změnou jídelníčku a pitného režimu. Pokud byl doposud váš pitný režim složen z pěti šálků kávy denně a několika sklenek vína, rychle to změňte. Začněte pravidelně pít čistou vodu. Skladba jídelníčku je také nesmírně důležitá. Vynechat byste měla veškerá tučná jídla, uzeniny, fastfood, polotovary a nejrůznější směsi. Vynechejte bílé pečivo, kávu a alkohol. Nezapomeňte také na pohyb. Zvolit můžete aerobik, jízdu na kole, na bruslích, plavání či běh.

Ideální je začít den tím, že vypijete sklenici vlažné vody s citronem. Na snídani si můžete připravit smoothie, ideálně ze zeleniny. Svačinu si připravte z ovoce a směsi oříšků. Na oběd je vhodné dopřát si dušenou zeleninu, luštěniny a semínka.  Nezapomeňte na lehkou svačinu a večeři. Nový jídelníček by měl obsahovat dostatečné množství bílkovin, které podporují správné trávení a čištění střev.

  Čekáte miminko, ale přesto chcete být IN? Vyzkoušejte www.happymum.cz!

 Pomohou i přírodní prostředky

S dietou vám pomohou i účinné přírodní prostředky. Jedním z nich je Garcinia Cambodia, která je svými účinky při redukci hmotnosti známá již po celá staletí. Nadbytečná kila vám pomůže shazovat díky obsahu kyseliny hydroxicitronové (HCA). Tablety obsahující HCA 96% jsou skutečně účinným pomocníkem při boji s nadbytečnými kily. Spolu s cvičením a úpravou jídelníčku se zbavíte nadbytečných kilogramů bez jo-jo efektu a jednou provždy.

You may also like

Leave a Comment