Jak správně pečovat o vlasy?!

Zdravotní stav, způsob života, správná péče a okolní vlivy, to vše se může nemile projevit právě na vzhledu vašim vlasů. Dodržováním životního stylu, dobrými stravovacími návyky a v neposlední řadě správný výběr vlasových produktů, může značně ovlivnit kvalitu a vzhled vlasů. Pokud toužíte po husté a lesklé hřívě, stačí, když se podíváte na internetový obchod www.inhair.cz specializující se právě na vlasovou problematiku.

fbb4a3a389a4a8eab4cb43e32cf4155e

 

Vlasová péče obr.1

Co obchod www.inhair.cz nabízí?

Internetový obchod inhair.cz  nabízí nepřeberné množství vlasových produktů. Abyste co rychleji našli co potřebujete, je nejefektivnější cestou hledání dle typu vašich vlasů. Máte vlasy slabé s roztřepenými konečky, lupy, vlasy rychle se mastící, vlnité, rovné, či barevné? V e-shopu www.inhair.cz zaručeně naleznete vše, co potřebujete!

 

Lámavé vlasy s roztřepenými konečky

 

Pokud jsou vaše vlasy bez života a konečky máte oslabené a roztřepené, můžete o ně pečovat správnou volbou vlasového produktu.

Tonikum pro posílení vlasů Medatonic

 

Tonikum Medatonic je založené na bázi rostliného původu, aby bylo co nejvíce šetrné k vašim vlasům, pH 3,5 udržuje přirozenou rovnováhu vlasového vlákna a při každodenním používání brzy rozpoznáte viditelný rozdíl.

medavita-lotion-concetree-kazdodenni-tonikum-pro-posileni-vlasu-anticaduta

 

Vlasová péče obr.2

 Obnovující fluid na vlasy od Medavita

 

MedaVita ß-Refibre Obnovující fluid na vlasy pH 7,1 je vlasový přípravek hloubkově obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, Pantenol a komplex aminokyselin s velmi nízkou molekulární váhou. Obnovuje a regeneruje vlasové vlákno, navrací sílu a opravuje vlasové poškození způsobené chemickou úpravou nebo stresem.

medavita-ss-refibre-obnovujici-fluid-na-vlasy-ph-71

 

Vlasová péče obr.3

 Arganová maska na vlasy Biokera

 

Unikátní kombinace přírodních látek navrací vašim vlasům sílu a vitalitu. Spojením keratinu a arganového oleje dokáže napravit a ošetřit poškozené vlasy. Arganový olej je lisován z plodu Argánie trnité, která se nachází jen v jižní části Maroka; jeho aplikace na vlasy příznivě podporuje zdravý růst a přirozenou  krásu vlasů.

salerm-biokera-arganova-maska-s-keratinem

 

Vlasová péče obr.4

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login