Jaký pánský kabát vám nejlépe sedne?

Jaký pánský kabát vám nejlépe sedne?

Pánské zimní kabáty

Chybí vám ve skříni pánský kabát, nebo ten stávající už přestává plnit svou funkci? Je čas se rozhlédnout po novém modelu. Nabídka je velká a vybírat můžete v různých kamenných i internetových obchodech. Stačí si ujasnit několik základních kritérií výběru a jistě si najdete takový svrchník, který splní vaše představy. Pojďme se podívat alespoň na některá kritéria výběru.

A jak tedy vybírat pánské kabáty? Zvažte především příležitost a roční období, ve kterém budete kabát nosit. V šatníku mnoha mužů se najdete alespoň kabát nošený v kombinaci s oblekem, tedy pro dny, kdy je chladno. Pánské zimní kabáty jsou zateplené a nosí je především muži, kteří nosí oblek do práce či ho oblékají při jiné příležitosti. Na oblek si nic jiného než kabát neberete. Na formální i neformální příležitosti si vyberete i pánské jarní kabáty či pánské podzimní kabáty. Zkrátka ať už je počasí jakékoliv a vyžaduje svrchník, můžete mít ve skříni připraven vhodný kabát.

Pánské podzimní kabáty

Samozřejmě je vhodné se při výběru soustředit i na materiál. Kvalitními materiály jsou tvíd či vlna, méně kvalitní pak klasická bavlna s polystyrenem. Zvažte také délku kabátu, jeho zapínání a i barvu. Na formální příležitost si vybírejte mezi tmavými a decentními barvami. Pánské kabáty se liší i délkou. Opět záleží na příležitosti, ale i na vašem vkusu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login