Jaro je tady! Je čas se zajímat o venkovní grily

Jaro je tady!  Je čas se zajímat o venkovní grily

Než kliknete na objednat, musíte mít jasno, o jaké  venkovní grily byste se měli zajímat. Chcete-li zvolit správnou velikost grilu, odpovězte si na několik otázek:

Co byste chtěli vařit?

Kolik prostoru máte přiděleno na gril?

Jak máte velkou rodinu a kolik k vám pravidelně dochází hostů?

Pro přípravu originálních kulinářských specialit, jako jsou pečené slaniny, jehněčí, voňavé vepřová žebírka, ryby, zelenina, budou nejvhodnější velikosti grilu 67 cm.  Pokud jste milovníkem setkávání se s mnoha přáteli, vyberte si plynový gril s 6 hořáky. Pro 4 člennou rodinu je dostačující plynový gril s 3 hořáky. Pro byty jednoznačně doporučujeme elektrický gril. V klidu si budete moci grilovat pokrmy na balkoně, aniž byste obtěžovali své sousedy nepříjemným kouřem. U venkovského domu dejte přednost grilu s palivem na dřevěné uhlí. Komfort nabízí v exteriéru plynový gril, ale připravujete se o romantiku u otevřeného ohně.

Zahradní grily – co musíte vědět

Co je typické pro zahradní grily? Velká záře grilu koncentruje v surovinách vynikající chutě, které v kuchyni nevykouzlíte na pánvi, ani v horkovzdušné troubě. Nahřátí plynového grilu zabere 5 minut času, u uhlí lze přípravu s komínem na zapalování zvládnout za 15 minut, při briketách za 20 minut. Ocelové rošty s nerezovou povrchovou vrstvou jednoduše umyjete v myčce nádobí, díky čemuž si zachovají svůj hygienický standard. Chutný steak však na nich neupeče.

Přenosné mini grily v akci

Masivní litina bezvadně akumuluje teplo. Víko grilu umožní propečení pokrmů z obou stran současně. Gril na vysokých nohách nabízí mnohem více komfortu při použití než nízký. Uchovat gril v hygienickém standardu je nezbytné, stejně jako zamezit jeho korozi při sezónním pobytu ve venkovním prostředí.  Máte-li příkladně zájem o přenosné mini grily, za výhodné ceny si je můžete objednat v eshopu t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login