Jazykové kurzy v zahraničí jsou i pro středoškoláky

Jazykové kurzy v zahraničí  jsou i pro středoškoláky

Jazykové kurzy v zahraničí pomáhají s vylepšením jazyka, jako jsou angličtina, němčina, španělština nebo francouzština nejen vysokoškolákům nebo rodičům s dětmi, ale určeny jsou také pro středoškoláky.

Vybírat si můžete z mnoha destinací. Za zmínku stojí nejen Německo, Francie, již tradiční Velká Británie a USA, ale také Nový Zéland. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách, které pomohou studentovi lépe se aklimatizovat. Výhodou je možnost poznat tradice země, místní kuchyni i zvyky rodiny.

Jazykové kurzy v zahraničí vás naučí samostatnosti

Důvodů, proč se pustit do studia jazyků v zahraničí, je celá řada. Pro středoškoláka je to krok k osamostatnění se. Jazykové kurzy probíhají na vybraných středních školách a výhradně v daném jazyce. Ve třídě je pouze minimální počet českých studentů. Studenti tak musí komunikovat s dalšími spolužáky i profesory v angličtině, němčině či španělštině.

Jazykové kurzy v zahraničí

Je jedno, zda chcete prohloubit znalost jazyka nebo se rovnou naučit další. Jazykové kurzy v zahraničí jsou určeny pro všechny typy studentů, od začátečníků po pokročilé. V případě pomaturitních jazykových pobytů je možné se připravit na studium na VŠ a získat některý z certifikátů.

Studium jazyků v zahraničí je rovněž skvělou průpravou pro budoucí zaměstnání, zejména pro ty, kdo chtějí studovat nebo studují mezinárodní obchod, právo a další obory.  Jazykové kurzy v zahraničí lze vybírat jako pobyty pro akademický rok, v nabídce study.cz najdete i prázdninové pobyty, například do irského Dublinu můžete zaslat dítě na dvoutýdenní jazykový pobyt. Naučte jej samostatnosti a investujte do jeho budoucnosti. Výhodou je vynikající kvalita a nízká cena.  Studenti se mohou těšit na řadu výletů, nových zážitků a především si prohloubí znalost jazyka lépe než při hodinách Aj v Česku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login