Home Cestování Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

by Press Media

Cestování není zrovna nejlevnějším koníčkem, ale díky Newgo.cz si budete moct dovolit cestovat častěji, než si nyní myslíte. Slevy na pobyty v nejen v České republice, na Slovensku a Polsku, to je Newgo.cz.

Poznáváte rádi nová místa? Máte rádi prodloužené víkendy? Rádi se touláte přírodou, nebo rádi relaxujete například v lázních? Pokud ano, nabídka pobytů ve slevách vás příjemně překvapí. Nejen, že budete mít radost z cestování, ale navíc ušetříte nemalé finanční prostředky. Pobyty ve slevách jsou nabízeny mnohdy se slevou až 70%, a to už stojí za to někam vyjet.

Přehledné hledání pobytů na Newgo.cz

Pobyty ve slevě jsou na webu zařazeny v přehledných kategoriích, nemusíte procházet tedy všechny nabídky, ale sami si zvolíte kategorii, která vás zajímá. Na výběr máte například wellness pobyty, turistika a hory, termály a lázně, vinařské pobyty, pobyty ve městech, zážitky a adrenalin. Poté stačí už jen vybranou kategorii rozkliknout a vybrat si, kam pojedete.

Pokud máte vybranou oblast, kterou byste chtěli navštívit, můžete zde hledat i podle lokality. Láká vás Vysočina, Jeseníky, Praha nebo byste chtěli do zahraničí? Záleží pouze na vás, kam se vydáte.

  Otrava oxidem uhelnatým

Chcete jet sám/ sama? S přítelem/ manželem nebo s partou přátel? Vyberte si pobyt dle vašich představ a užijte si ho s výraznou slevou.

Vybíráme pro vás

Rádi byste si prošli nějaké památky?

Český Ráj, penzion Mladějov 

Hrad Trosky, Prachovské skály a mnoho dalšího, to je Český ráj. Udělejte si radost a vyražte na pár dní relaxovat.

Pobyt je se slevou 43%, pro dvě osoby, s polopenzí, láhví vína na uvítanou, dezertem a kávou pro dva. Například na 2 noci stojí po slevě 1.450Kč.

Nebo dáváte přednost romantice pro dva?

Romantický pobyt pro dva na 3 dny v luxusním 4* botelu GreenYacht Hotel & Restaurant**** v Praze.

Jen si to představte, platba po Vltavě, romantická kajuta pro dva, láhev sektu na přivítanou, bohaté snídaně a 20% sleva v restauraci a na wellness služby. A to vše se slevou 63%, za pouhých 3.490Kč.

A rada na závěr? Před zakoupením pobytu si vždy vyhledejte reference těch, kteří už místo navštívili. Předejdete tak případnému zklamání z pobytu.

You may also like

Leave a Comment