Home Cestování Kam za adrenalinem o letních prázdninách?

Kam za adrenalinem o letních prázdninách?

by Press Media

Nevíte, co s volným časem o letní dovolené, a rád byste si příjemně zpestřil letní dny? Léto plné pohody můžete prožít, třebaže se nechystáte letos na dovolenou k moři nebo někam jinam do zahraničí. Příjemnou obměnou stereotypního trávení léta se pro Vás mohou stát adrenalinové zážitky nabízené Firmou na zážitky. Ty si užijete také v případě, že nepatříte zrovna k bouřlivým milovníkům vhánění si adrenalinu do žil.

Naučte se surfovat také v Česku

S kamarády nebo partnerkou, která se nebojí žádného adrenalinového nebezpečí můžete vyrazit do Surf arény v Praze. Právě zde se totiž naučíte jezdit na surfařském prkně, aniž byste museli v letadle trávit několik desítek hodin při letu na slunnou pláž Kalifornie. Tuto vodní zábavu si do sytosti užijete také v tuzemsku. Surf aréna je vybavena jedinečným indoor simulátorem, jehož technologie je schopná vytvořit velmi podobné vlny těm skutečným někde na Hawai či v Kalifornii. K létu tyto vodní aktivity neodmyslitelně patří a bylo by škoda nechat si je uniknout jen kvůli tomu, že si nemůžete z finančních důvodů dovolit letní dovolenou takhle daleko. Během jedné hodiny se naučíte ovládat surfařské prkno vleže, v kleče i ve stoje. Indoor surfingsi zkrátka nemůžete nechat ujít.

  Vystoupejte na nebe už za života

Kam za indoor skydivingem v České republice?

Neméně adrenalinu se Vám do krve dostane při indoor skydivingu. V Praze Letné byla vybudována první Hurricane Factory aréna nejen v České republice, ale také široko daleko ve střední Evropě. Právě zde tedy zažijete omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Nenechejte se dlouho pobízet a dopřejte si tento zážitek ještě ve druhé polovině července. Poukázku koupíte zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Budete si moci vyzkoušet, jaké to je být parašutistickou. Zároveň se však nebudete muset bát toho, zda se Vám ve správný okamžik otevře padák na zádech. Vítr v unikátním větrném tunelu proudí o rychlosti až 270 km za hodinu.

You may also like

Leave a Comment