Káva do kanceláří – nejčastější životabudič!

Bez pořádného hrníčku lahodného kafíčka si drtivá většina lidí nedokáže představit svůj start do nového dne. Nikoho rozhodně nepřekvapí skutečnost, že si na tomto nápoji po ránu pochutnává strašná spousta lidí. Možná i pro vás káva představuje nejoblíbenější životabudič, který vás pokaždé dostane do formy a nabudí vás do pracovního dne. Dávno pryč jsou časy, kdy o kávě kolovaly nepříznivé pomluvy, jež tvrdily, že káva není prospěšná – dnes je dokázáno, že šálek této černé dobroty nemůže ničemu uškodit!

Dejte si kávu v kanceláři – zlepší vám to náladu!

Věděli jste, že nápojové automaty nejsou do zaměstnání umisťovány jen tak pro nic za nic? Ačkoli si drtivá většina lidí myslí, že se jedná o nepostradatelné firemní vybavení, důvod pořízení automatů je úplně jiný. Je dokázáno, že káva dokáže zlepšit náladu – a na to možná sází i váš zaměstnavatel! Vezmete-li si s sebou kávu do kanceláře, povzbudíte tak sviji bdělost, myšlení i soustředění. A práce vám pak půjde mnohem lépe od ruky!

Kafíčko v kanceláři – nepostradatelný stereotyp!

V náročném pracovním dni máte nárok na oběd, který vám doplní energii do další pracovní poloviny. Patříte mezi milovníky kávy, kteří si pracovní pauzu neumí představit bez lahodné tečky v podobě kafíčka? Pak si bez výčitek jeden šálek dopřejte! Automaty espresso vám po stisknutí jediného tlačítka nabídnou jeden z nejoblíbenějších druhů kávy, který podpoří trávení a dají vašemu plnému žaludku jasný pokyn k tomu, aby se dal do práce.

Káva  v kanceláři vás uklidní a pracovní shon zvládnete mnohem lépe!

Dalším důvodem, proč i u vás práci na chodbách potkáváte automaty na kávu, je skutečnost, že káva pomáhá ovládat emoce. Je dokázáno, že káva uklidní vaše myšlenky a dokáže vás udržet v rozumném stavu, což v práci jistě oceníte. I nevětší problém tak díky šálku kafe zvládnete s přehledem a bez výbuchů vzteku!

Káva do kanceláří

www.n-a.cz

 

Press Expres na Facebooku

One Response to "Káva do kanceláří – nejčastější životabudič!"

  1. Pingback: Kávové kapsle jak je správně nakupovat | Seznam Novinek

You must be logged in to post a comment Login