Home Tiskové zprávy Kávovary na kapsle

Kávovary na kapsle

by redakce

Kávovary 

Kávovary na kapsle jsou nejnovějším trendem v oblasti přípravy kávy a to jak doma, tak v kancelářích. Tyto kávovary se naplní kávovou kapslí, ze které připravíte chutnou kávu skutečně rychle a jednoduše. Zpravidla se používají kapsle i přístroj od jednoho výrobce.

Kávovary domů i do kanceláře

Z kávových kapslí lze kdykoliv připravit kvalitní konzistentní kávu. Přístroje nabízí uživatelům maximální pohodlí. Jediné, co musíte udělat, je nalít vodu do přístroje, vsunout kapsli a zmáčknout knoflík.

Kávovary od Ježíška

Vybrat si kvalitní kávovar můžete i v pohodlí domova či kanceláře. Nemusíte obíhat jednotlivé obchody. Kávovary na kapsle vám doručí až domů například Nápojová ambulance. Dodávají kávovary také do firem, kaváren, penzionů, hotelů i dalších subjektů. Kávovary na kapsle mají velmi široké uplatnění. Výhodou je také snadné údržba, při aplikaci kapslí nehrozí rozsypání kávy po lince či stole, moderní přístroje samy hlásí potřebu odvápnění či výměnu filtrů.

Kávovary pod stromečkem

Díky kávovaru si můžete připravit doma stejně chutnou kávu, jako byste navštívili vyhlášenou kavárnu u vás v ulici. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit. Díky mnoha druhům přístrojů i kapslí lze vykouzlit pro sebe i návštěvy espresso, latté maccchiato, capuccino nebo kávu bez kofeinu či dokonce horkou čokoládu. Můžete je střídat podle chuti i nálady. Na trhu najdeme celou řadu různých přístrojů od těch na překapávanou kávu po profesionální přístroje, které zvládnou vyrobit velké množství kávy najednou.

Kávovary jsou trendem moderní doby. Můžete si vybrat klasickou černou či stříbrnou barvu, ale i různá designová provedení, lze je zabudovat i do kuchyňské linky tak, aby dokonale ladily s kuchyní. Kávovary jsou skvělým dárkem nejen na Vánoce.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz


 

  Pohádkové ubytování v penzionu U Černého kohoutka na Šumavě!

 

You may also like

2 komentáře

Kávovary od Ježíška | Tiskové Zprávy 12.12.2016 - 13:59

[…] Kávovary lze pořídit za přijatelnou cenu, dnes už není jen vymožeností pro movité. Proto si je stále více zaměstnavatelů pořizuje na pracoviště svých firem, případně hotelů či penzionů. V nabídce si můžete vybírat mezi širokým spektrem, od jednoduchých kapslových kávovarů do domácností po automaty na kávu větších velikostí. Hitem poslední doby jsou kávovary na kapsle, které si pořizují nejen domácnosti, ale i firmy v rámci tzv. office coffee, kávy do kanceláří. […]

Kávové kapsle. | Tiskové Zprávy 27.12.2016 - 16:19

[…] Kupujete-li kafe v supermarketu, na nějaké čerstvé pražení rovnou zapomeňte. Kávovary na kávové kapsle ulehčují nákup kávy tím, že do nich více než jeden druh kapslí nevložíte. Nesporné […]

Leave a Comment